2733
2734
عنوان

خانوما شوهرم حرفش راسته یا پسرم؟ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 215387 بازدید | 1502 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق فقط یک. کلمه اس بقیه قضایای پشتش رو هم میتونین تصور کنین؟  اون زنه از خداشه من بزارم برم ...

عزیزم اصلا طلاق گرفتن درست نیست اگر همه زن ها میخواستن با خیانت طلاق بگیرن الان اکثر زن ها باید طلاق میگرفتن

استار روی شوهرتو باز نکن همینجا بحث رو با اون خانمه تموم کن

زیاد ادامه بذی روش باز میشه میگه اره خوب کاری کردم گمشو برو بیرون دیگه اونموقع کاری نمی تونی کنی

بعداینجا هم مطرح نکن اینجا یه سری فقط میخوان داغ ادمو بیشتر میکنن

بهترین راه از نظر من مشاورست 

2728
من میدونم این زندگی به هیچ دردی نمیخوره من فقط نمخوام اون زنه بیاد بشینه سرخونه زندگی ای که من باسخت ...

پس حالا که میخوای بمونی بشین سنگاتو با خودت وابکن ... اون زن فلان فلان شده چی داره که تو نداری ؟؟؟؟آرامش میدونی چرا چون اون همش دوساعت با شوهرته اونم همش با خنده و شوخی و خوشی چرا چون تو اون دوساعت نه بداخلاقیاشو می بینه نه بی پولیاشو فقط و فقط خدج مبکنه و خوش میگذرونه .... تو هم فک کن در روز فقط چند ساعت شوهرتو می بینی تو هم این چند ساعتو به هیچ بدی شوهرت فکر نکن خیلی سخته ولی چون میخای بمونی اینکارو انجام بده اصلا اثلا بهش غر نزن با بچه ها بگو و بخند و شاد باش براخودتون برنامه بچین برین بیرون یا حتی تو خونه یه فیلم خوب با تنقلات ... یه غذای جدید ... یه کاری که تنوع بده به زندگیت و البته سکوت و آرامش  اینا رو هم فقط بخاطر روحیه خودتو بچه ها انجام بده ببین حتی اگه شوهرت عوض نشه ولی خودتو بچه هات به آرامش میرسین عزیزم به زندگیت عشق و گرما بده فقط و فقط بخاطر خودت و بچه هات ... 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

زندگی چیز چرندی ست ... اما انسان اگر تا انجا که می تواند از آن لذت نبرد باید خیلی ابله باشد ..

عزیزم دلتو بده به خدا و شوهرتو اون زنو به خدا واگذار کن و زندگی تو بکن خوش باش 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
 زیاد حساسیت نشون نده. به شوهرت اعتماد داشته باش. ما مردها به راحتی قابل کنترلیم

چه جور کنترل میشن مردا . راهشو بلدی تو ضیح بده خب 😳والا مردا موجودات مرموزین کسی ازشون سر در نمیاره چن برسه به اینکه کنترلشون کنی . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

بنظرم رو شناختی که از بچه ات داری دیگه باید بدونی راست حرفش یانه . من پسر کوچکم از بچگی راستگو بود حتی اگه کار بدی کنه خودش ازش بپرسی چون راستگو هست میگه منم حرفش باور دارم . اتفاقا یه سری باباباش رفته بود بیرون اومد یه چند تا حرفزد منم چون پسرم میشناختم از شوهرم حساب گرفتم دیدم حقبابچم . خلاصه دست باباش رو شد . اما هنوزم نمیدونم یه جاهایی بچه ها با ذهنشون خلاقه بزرگ نمایی م میکنن گاهی وقتا از تعریفای پسرم راجع به روزی که باباش جلوش زهر ماری کشیده بود خندم میگیره اما راست گفته بود . 

امیدوارم خدا به دلت ارامش بده . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
چرااا خيلي هم ميگه مگه خودت بچه نداري كه اينو ميگي     بچه ها خيال پرداز هستن خيلي هم د ...

نه ندارم عزیزم.من تازه دوسال و نیمه ازدواج کردم😊😊😊

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

استارتر اومدم یه چیز بگم فقط.داداش خودم ۵ساله اینا بود به بابام گفت یکی زنگ میزنه مامان اسمش مصطفی یا مجتباس یادم رفته.کاملا از خودش داستان میگفت.فکر کن بابام جدی میگرفت حرفشو.هرحرف بچه ها هم راست نیس.

2706