2733
2734
عنوان

خانوما شوهرم حرفش راسته یا پسرم؟ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 215387 بازدید | 1502 پست
اثر نکرد زنه میره دعاهارو باطل میکنه

لابد خودش هم چیزی گرفته اول بروبرا شوهرت  باطلی از چیزایی که هر کسی براش گرفته بگیر بعدا حصار بگیر که دیگه هیچ کسی نتونه براش:دعا بگیره و خودتم ذکر یا ودود بخون دلش به زندگیتون گرم شه

لابد خودش هم چیزی گرفته اول بروبرا شوهرت  باطلی از چیزایی که هر کسی براش گرفته بگیر بعدا حصار ب ...

حصار چیه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حصار چیه

یه جور محافظه که برای هر شخصی میشه گرفت که کسی دیگه نتونه براش سحر و جادو بنویسه که کار ساز بشه ، مثلا برای یه آقا طلسم مینویسن ولی چون حصار داره نهایتا چند روز روش میشینه چهار پنج روز ، بعدش رفع میشه

طلاق فقط یک. کلمه اس بقیه قضایای پشتش رو هم میتونین تصور کنین؟  اون زنه از خداشه من بزارم برم ...

عزیزم طلاق نگیر ولی نسبت به شوهرت بیخیال باش و زندگیتو بکن. با بچه هات خوش باش. ولی اگر میبینی نمیتونی نسبت به شوهرت بی تفاوت باشی راهی نمیمونه حز طلاق

خدایا خودت بساز، تو بسازی قشنگتره❤️😍
2738
2706