2733
2734
عنوان

خانوما شوهرم حرفش راسته یا پسرم؟ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 215387 بازدید | 1502 پست
چه دوست باحالي بوده😂 شوهرش تو خونه بعد با دوست پسرش ميرفته بيرون با بچش😐

آره دوستای مجازی بودن بعدش دیگه میرفتیم بیرون همگی این دوتام عاشق هم شدن خاک تو سرا😑دیگه پسره ازدواج کرد اینم الان شده واسه ما مریم مقدس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه هیچی نپرسیدم اصابم خرابم میشه😔😔😔

عزیزم اگه نمیخای جداشی فهمیدن این موضوعات بدتر اذیتت میکنه

الان همش میگی راسته یا دروغ!

خاله من تمام عمرش رو با مردی زندگی کرد که علنا رابطه نامشروع داشت اما چون نمیتونست کاری کنه دیگه بهش اهمیت نمیداد و زندگیشو میکرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اسی من بچه خواهرم ۵ سالش بود میگفت مامان شبا تو میخابی پیمان میاد ما میریم گردش و فلان خواهرم روااان ...

😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

یا علی از ۳۶ و ۳۷ بهش میخوره

میگی ۱۸ عه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
آره دوستای مجازی بودن بعدش دیگه میرفتیم بیرون همگی این دوتام عاشق هم شدن خاک تو سرا😑دیگه پسره ازدوا ...

از خجالتش هست كه شده مريم مقدس... دم پسره گرم كه بازيچش كرده، طفلك همسرش😔

بچه ها دروغ میگن،کی گفته حرف راست رو بچه میزنه؟؟؟؟

همین پسر خودم،چند وقت پیش رفتیم آرایشگاه و اومدیم،رفت به پدرشوهرم و شوهرم گفت رفتیم خونه عباس  !!!!!!

خدادشاهده تو دور و بر و فامیل یه دونه هم عباس نداریم.من اینجوری شدم   عباس کیه !من کی ام! تو کی هستی!

واه واه عفریته

شورته کنارش؟

اه 

لعنت به این زندگی

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706