2726
عنوان

تو رو خدا بگید چه خاکی بسرم بگیرم 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 74 پست
استارتر ببرش دکتر اگه بخوای یه دکتر خوب معرفی کنم

تو همین دو هفته پیش 3تا دکنر بردم گلم. همشونم میگن برهیز غذایی بعدم شیرتو ازش بگیر 

وزنشم 10 و 700 اما شیرم ازش گرفتم چن روز اصلا لب نزد بدتر نه شیر خورد نه غذا 

انگار دهنشو قفل بستن 😢

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همین دو هفته پیش 3تا دکنر بردم گلم. همشونم میگن برهیز غذایی بعدم شیرتو ازش بگیر  وزنشم 10 و ...

دوست من بچش یک هفته غذا نمیخورد برد پیش دکتر مهدوی کلی دعواشون کرده بود ک بچه داری بلد نیستید طوری ک نشسته بود تو مطب گریه کرده بود کل داروهایی ک دکترا داده بودنو ریخته بود سطل آشغال خودش یه دارو داد بچه همون روز خوب شد شاگرد دکتر غریبه فقط شش ماه ایرانه

به تو احتیاج نه... به تو اعتیاد دارم...
2728
شیرخشک میدم بهش تا بخوابه 

اره بهش بده شیرت مواد لازم برای بدنش نداره که سیر بشه پسر منم اینجوری بود من تنقلات و خرمای پیاروم که آهنش زیاده رو میکس میکردم با سرنگ میدادم 

خیلی خسته بودم نق نقو بود خیلی الان هم بدقلقه وشلوغه 

دقیقا هر موقع تاپیک میزد درد دلم. تازه میشه

حق داری عزیزم ولی چاره ای نیست دیگه میگذره.چه میدونم براش ماشین شارژی جوجه بادکنک یا چیزای دیگه امتحان کن شاید حواسش پرت شه بخوره.ایشالا این روزام میگذرن

دوست عزیز؟ داغون نکن یعنی چی.‌‌.خودت میدونی هرجور دوس داری حرف بزن! فقط بدون خیلیااا تو حسرت همین ب ...

هنوز بچه ات به دنیا نیومده تا بدونی چقدر سخته 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

من تا ۴ سال همین مصیبت رو داشتم یه مدت رو موتور غذا میخورد یه مدت عقب وانت و ...خلاصه هر بار یه کاری میکردم تا غذا بخوره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

پسر من اينجوري بود تو نت خيلي مطلب خوندم دكتر همش ميگفت طبيعيه اما ي مطلب درباره رفلاكس پنهان هوندم ديدم پسر من همه اين علائم داره از وقتي به دكتر گفتم اونم تاييد كرد دارو داد عاااالي شده

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2706