2410
2553

ایشالله خبر مرگم بیاد 

پسرم روانی کرده غذا نمیخوره 

دوروز بهش غذا ندادم لب نزد یادشم نمیاد غذا چیه 

اومد خبر مرگم خونه مامانم تهران فقط داره عذابم میده هرکی منو میبینه دلش میسوزه 

میگه چقد ضعیف شدی و ِ... بسکه دنبالشم الانم فقط گریه میکنه 😢

😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چقدر بد صحبت میکنید.

واقعا جای تاسف داره ! مادر دو تا بچه...

بچه ها از ما بزرگتر ها یاد میگرندصحبت کردن و !!!

غذا نخوردن بچتون و میتونید با صحبت و بازی و ... درست کنید‌

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین

اونوقت شب خوابش میبره غذا نمیخوره؟؟ پسر من اگه تو روز لجبازی کنه و کم غذا بخوره شب پامیشه مجبورم تو خواب هی بهش شیرخشک بدم والا بیقراری میکنه😑

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2714
14ماهشه از روز اول تا 6ماهگی بزور شیرخورد بعداونم بزور غذا الانم فقط دقم میده رگ سیاتیکم گرفته نمیتو ...

خدا نکنه بمیری 

غذانخوردن بچه خیلی بده حق داری کلافه باشی سیاتیک هم بخاطر استرست درگیر شده .از این شربت های افزایش اشتهای کودکان دکترش تجویز نکرده؟اوصاع وزن گیریش چطوره؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

دنبالش نرو  هرچی اصرار اون بدترمیکنه. غذاخوردن یه امر عادی و باید یادبگیره که بشینه بخوره. دوم ازاین غذابدم میاد یکی دیگه میارم برات نداریم. غذاهمینه بخور اگه نمیخوای جمع میشه. خودت بشینی بخوری   و بهش توجه نکنی. بهش هیچ خوراکی ندی. قبل غذا هیچی بهش ندی.  وعده نده غذاتوبخوری میریم بیرون یا هرچیزی.   یادبده تمام خوراکی ها بعد غذا. 

دختر منم سیزده ماهشه ۷ و سیصده وزنش😫😫😞😞

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
چقدر بد صحبت میکنید. واقعا جای تاسف داره ! مادر دو تا بچه... بچه ها از ما بزرگتر ها یاد میگرندصحبت ...

وقتی دارم اینجوری حرف میزنم یعنی به حدی از بیچارگی رسیدم و همه روشا رو استفاده کردم 

شمام راه حل نداری دل کسی دیگه رو از این بیشتر داغون نکن 

😒

شاید بچه سر دل داره...شکمش تخلیه بشه خوب بشه....جای نگرانی نیست...حساس شدی.....شیرهای تو رو می خوره همش حرص داره شیرات...رو بچه نمیشنه.....بچه باید با ارامش بزرگ بشه....جا برای چند سال دیگه بذار که بزرگ میشه....از الان زوده از کوره در بری....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
شاید بچه سر دل داره...شکمش تخلیه بشه خوب بشه....جای نگرانی نیست...حساس شدی.....شیرهای تو رو می خوره ...

خسته شدم دوسال درگیرم دیوونم کرده. منم صبرم حدی داره همش بیخوابی همش استرس

😒
وقتی دارم اینجوری حرف میزنم یعنی به حدی از بیچارگی رسیدم و همه روشا رو استفاده کردم  شمام راه ...

دوست عزیز؟ داغون نکن یعنی چی.‌‌.خودت میدونی هرجور دوس داری حرف بزن!

فقط بدون خیلیااا تو حسرت همین بچه هستن...

خداروشکر کن  بچتون مریضی نداره... اونجوری باید بگی بد بختی و فلان... نه اینکه حالا غذا نمیخوره!!!!

خوش بین باش... 

صبور باش...

درست میشه

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین
2706