1472
1459

برای کک و مک جای جوش سفید وشفاف شدن 

از نت و اینستا و...نمیخوام فقط تجربی باشه و تاثیر داشته باشه مرسی

ماسک زغال میذارم.پوستم بهتر شده.شفاف شده هم لایه برداری میکنه هم جوش سیاه بینی رو از بین میبره

آدما فقط متوجه تغییر رفتارمون میشن...ولی هیچ وقت ، متوجه رفتارشون نمیشن که باعث تغییر ما شده  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من زیادازاین ماسک استفاده نکردم ولی این چندبارکه استفاده کردم تأثیرات جزئشودیدم،

ماسک آردنخودچی،روغن زیتون،آبلیمو

برای روشن شدن صورت خوبه وجوشارومیخوابونه

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
1473

ماسک زردچوبه و سفیده تخم مرغ.زردچوبه اش رو خودم دستی پودر کردم.واقعا پوست رو شفاف و سفید میکنه و قرمزی جای جوشم ب مرور میبره اما برا کک مک و اینا نمیدونم

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
ماسک زغال میذارم.پوستم بهتر شده.شفاف شده هم لایه برداری میکنه هم جوش سیاه بینی رو از بین میبره

همونایی که داروخانه میده یا خودت میسازی؟ منم دارم ولی تاثیرش موقتی هست 

1444
ماسک زردچوبه و سفیده تخم مرغ.زردچوبه اش رو خودم دستی پودر کردم.واقعا پوست رو شفاف و سفید میکنه و قرم ...

مگه زردچوبه غیر پودرم داریم از کجا میخری؟ 

هفته ای چند بار میزنی چقدر بزارم بمونه؟

[QUOTE=108900658]همونایی که داروخانه میده یا خودت میسازی؟ منم دارم ولی تاثیرش موقتی هست [/QUOTE از فروشگاه زنجیره ای میخرم.خب ماسک موقتیه دیگه هفته ای یه بار لایه بردار بزنی و یه ماسکم بزنی عالیه.این ماسکایی که مراکز زیبایی هم استفاده میکنن خزه و گیاهای عجببن اونام خوبن.دکتر پوستم میگفت ماهی یه بار حتما استفاده کنید

آدما فقط متوجه تغییر رفتارمون میشن...ولی هیچ وقت ، متوجه رفتارشون نمیشن که باعث تغییر ما شده  
1474
مگه زردچوبه غیر پودرم داریم از کجا میخری؟  هفته ای چند بار میزنی چقدر بزارم بمونه؟

بله.اولش شبیه چوب های کوچیکه.از عطاری خریدم.بگو زردچوبه پودرنشده میخام.من اینمور خریدم ک مطمن باشم اصل هست اگه پودر شده داری و مطمینی خالصه همونو استفاده کن

من هفته ای دو بار میزنم.ب این صورت ک بعد از مخلوط کردنشون میزنم ب صورتم و روش دستمال کاغذی میذارم.بعد روی دستمالم باز ماسک رو میزنم.این دستما ک خشک بشه کافیه دیگه و باید بشوری صورتتو

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
1457