2737
2734

من یه دونه خریدم ولی متاسفانه امتحان نکردم

الان ک اوردم خونه می بینم کار نمیکنه

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آون توستر المنتی هست دیگه

باید روشن کنی بذاری چند لحظه بعد بری ببینی توش گرم شده یانه

اون المنت هاش هم روشن و قرمز میشن برای من

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
آون توستر المنتی هست دیگه باید روشن کنی بذاری چند لحظه بعد بری ببینی توش گرم شده یانه اون المنت ها ...

پس مال من خراب بوده یعنی؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
آون توستر المنتی هست دیگه باید روشن کنی بذاری چند لحظه بعد بری ببینی توش گرم شده یانه اون المنت ها ...

چند دقیقه بذارم چراهش روشن میشه؟

پس مال من خراب بوده یعنی؟

نمیدونم که

درجه و زمان بده بهش و روشنش کن

یه چراغ هم بیرونش داره واسه من روشن میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
نمیدونم که درجه و زمان بده بهش و روشنش کن یه چراغ هم بیرونش داره واسه من روشن میشه

اونم خاموشه. روشن نمیشه

چند دقیقه بذارم چراهش روشن میشه؟

چراغ بیرونش که همون اول روشن میشه که بدونم دستگاه روشن هست

المنت های داخلش ولی یه 10 دقیقه ای شاید طول میکشه تا روشن و قرمز بشه

ولی تو اون 10 دقیقه تا روشن بشن گرم هم میکنه

ده

عه.. کوچیکه پس..

من ۳۵لیتری شو خریدم البته روشنشم نکردم همونجور نگهش داشتم.

مبارک باشه چندخریدی؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706