2726

اونروز که میخاست بره بدنبودیم،کلا مدت کوتاهی بود بهترشده بود اخلاقاش

رفت اما من بطور پنهانی و درونی دلخور بودم ازینکه ، حالاکه من دوست ندارم باخانوادش برم، باز  اونا براش مهمترن و مهم براش اینه والدینشو اونجا تنها نزاره و رفته باهاشون.

خلاصه چندروز بعد رفتنش دوتا پیامک اعتراضی بهش دادم که اره اگه من با فامیلام یک هفته جایی باشم احتمالش کم نیس از دماغم دربیاری، منم که آدمم و هیچی نمیگم، کاش خوب بودنو ازمن یادبگیری و این سفر واقعا باعث ترک گناهات شه...

خلاصه قبل رفتن تاکید کرده بود که تنها نمونم خونه، یا برم خونه بابام، یا اونا بیان. منم تمام مدت با مادرمینا بودم، دیروز گفتم برگردم بیام خونه سری بزنم.... 

شب ساعت ۱۱ بود، یهو در رو باز کرد و اومد شوهرم.فقط سلام دادیم، سرد بودیم، من از جام بلندنشدم، رو زمین نشسته بودم.اونم تا وارد شد فقط سوال پشت سوال کرد

بدون لبخند یا گرمی، عین بازپرسها، 

کسی خونه نیس؟ کی اومدی خونه؟ چندتا سوال اینجوری.

گفتم امروز اومدم،نبودم.

نه حال همو بپرسیم ، نه ابراز محبت یا دلتنگی هیچی. فقط ۵،۶ تاسوال کرد و منم پاسخ یخ و کوتاه دادم و بعدم رفت بخابه

شب دیدم سرماخورده پتو دیگه کشیدم روش،شوفاژ روشن کردم، چندبار پتو رو روش جابجاکردم...اما الان باز پاشدیم همونطور سرد و دور

هیچی تعریف نمیکنه.حتی من رفتم سلام کردم و گفتم چیه چرا ناراحتی، گفت هیچی...

عصر دیروز دیگه کلافه بودم از نبودش، میخاستم باشه، داشتم ب خوبیاش فکرمیکردم،ب اینکه باید قدر اون و زندگیمو بدونم، پیرهنشو برداشته بودم و بو میکردم،

اما وقتی اومد ...باز همه چی سرد و مزخرف شد...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب اشتباه کردی حتی اگرناراحت بودی با روی باز استقبال میکردی ناسلامتی از کربلا اومده، میتونستی بعدمفصل باهاش حرف بزنی غصه ام شد براش

مطمئن باش رو دلش میمونه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

نیومد حتی باهام دست بده، بوسیدن و بغل بعد یک هفته دوری پیشکشش

دریغ از یه سوغاتی که اختصاصی برام خریده باشه و آورده باشه، بااینکه بهش گفته بودم مثلا پارچه چادری اگه شد...یا کیف فلان و گفته بود دیدم و امکانش بود، باشه.

یک هفته رفته و به زیارت و سیاحت گذرونده، بعد الانکه اومده انگار من غریبه غریبه ام. چهارتا جمله باهام حرف نمیزنه....

میخام باز برم خونه مامانم اگه بشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
نیومد حتی باهام دست بده، بوسیدن و بغل بعد یک هفته دوری پیشکشش دریغ از یه سوغاتی که اختصاصی برام خری ...

اگه بری خونتون بدتر میشه که. میگم اگه میومد تو میرفتی بغلش میکردی زیارت قبول میگفتی نزدیک نمیشدید بهم؟

به نظر من بی محلی تا یه حدی جواب میده

چون ازت دور بوده الان محبت و عشقولانه بودن زودتر جواب میده

زندگیتو درست کن فارغ از اینکه حق با کیه

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
نیومد حتی باهام دست بده، بوسیدن و بغل بعد یک هفته دوری پیشکشش دریغ از یه سوغاتی که اختصاصی برام خری ...

عزیزم کار اشتباه رو شما کردی دیگه. همسرتون رفته دیگه و کنار شما نیست چه لزومی داشت که شما پیام بدی و گلایه کنی. عزیزم سیاست داشته باش شما میتونستی از این سفر استفاده کتی و یه استقبال گرم داسته باشی بععد کم کم از نبودش و ناراحتیتون بگی

2706