2726

خاله م که البته برا اون شدیده ۳۰ ساله هر روز سرش درد میکنه

یه بار انجام داد یه قسمت سرش یه کم کمتر درد میکنه

ولی دوباره که انجام داد هیچ اثری نداشت

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درد داشت؟

فقط در حد همون سوزن خوردن دیگه وگرنه درد شدید نه

انشاالله خوب بشید ابرو هات کشیده میشه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من مامانم میگرن داشت برای درمان چند تا دکتر رفت دارو خورد خوب نشد ولی با معرفی یکی از دوستام بردمش کلینیک دردنفس و با تزریق بوتاکس الان دو سری هست که تزریق می کنه و خداروشکر خیلی خوب شده اون موقع ها که سر درد داشت جرات نداشتیم حرف بزنیم باید تا سه روز که درد داشت همه جا ساکت و تاریک باشه و برای همین الان خیلی خوب شده 

عزیزم من برای درمان میگرن ام که برای کنکور به مشکل خورده بودم و عملا ده روز از ماه رو می تونستم درس بخونم در نهایت رفتم و درمان با بوتاکس کردم و خیلی راضیم. نه درد غیر قابل تحملی نداره اصلا البته من تحمل دردم به نسبت خوبه ولی درد بدی نداره اصلا. من پیش دکتر نوشین یمانی انجام دادم کارشون خیلی خوبه

سلام عزیزم . من میگرن شدید داشتم که تحت نظر دکتر مغز و اعصاب بودم و قرصایی که بهم داده بود واقعا سر دردم رو خوب میکردن اما تنها بدی که داشتن زیاد می خوابیدم به هیچ کدوم از کارام نمیرسیدم توهمین نی نی سایت چن نفر گفته بودن بوتاکس میگرن کردن و خوب شدن من رفتم به دکترم گفتن بقدری عصبانی شد که خدا میدونه . البته دکترم پیر بود سن بالا بود از این روش های جدید خوشش نمیومد و درکی نداشت ولی من پرس و جو کردم و رفتم کلینیک زیبایی گلدن رویال انجام داد میگرنم بهتر شد. من کلا از بوتاکسی که انجام دادم راضی ام چون واقعا از خواب زیاد بدلیل قرصا خسته شده بودم. الان واقعا راحت شدم

صرفا جهت افزایش سطح آگاهی افراد
من مامانم میگرن داشت برای درمان چند تا دکتر رفت دارو خورد خوب نشد ولی با معرفی یکی از دوستام بردمش ک ...

سلام . خدا رو شکر که بهترن ، گلم کلنیک درد براشون تزریق بوتاکس میگرن انجام دادن؟  یا دکتر مغز و اعصاب ؟