2733
2734

شوهرم از نظر مالی خانوادش از من خیلی پایینتره. با رفتارهایی که اخیرا داشته برام روشن شده که برای پول اومده با من ازدواج کرده. اللن حالت طلبکاری داره از خانوادم که پول دادن دیر شده انگار. تازه دوساله از ازدواجم میگذره ولی خیلی ناامیدم کرده. حتی به جدایی فکر میکنم. شما باشید با علم به اینکه برای پول شوهرتون باهاتون ازدواج کرده باهاش ادامه میدین؟

نمیدونم

نه به اون صورت پول دارم ،نه شوهر😑

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ادامه نمیدادم نظر شخصی خودمه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2738

ما پولدار نیسیم ولی اگه یه روز واسم ثابت بشه دیگه ادامه نمیدم 

اگه شرایط طلاق داشته باشم حتمن طلاق میگیرم

ولی آدمای کم مغزی هستن کسایی که با خاطر پول ازدواج میکنن 

چه زن چه مرد

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

نه اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام شما فقد دوسال ازدواج کردین و اینقدر زندگیتون سرده چه برسه به چند سال اینده زن و شوهر باید همو  دوست داشته باشن که از هم زده نشن زندگی براشون تکراری نباشه البته این نظر خودمه

ممکنه علاقه ای هم باشه. ولی اصل و بنای فکری پول بوده. که همش من فکر میکنم اگر تامین نشه علاقه براش ب ...

یعنی هر چی پول بخواد بهش میدید؟؟؟؟؟

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

حتما ازش جدا میشم ،چون علاوه بر اینکه دوستت نداره وقتی مردی چشمش به دست زنشه هم خسیسه هم بی غیرت و بی عار من نمیتونم تحمل کنم همچین چیزی ،حداقل بخوام پولمو خرج کنم خرج کسی میکنم که دوستم داشته باشه

2706