2733
2734
عنوان

سونوگرافی توی مطب پزشک

1217 بازدید | 14 پست

سلام، دوستای گلم من رفتم پیش دکتر متخصص زنان گفت دو هفته دیگه بیا خودم سونوگرافی برات انجام میدم، دستگاهشون مثل بیرونه؟ بیرون انجام بدم دقیق تره یا برم پیش خودش؟ سونوی قلب میخواد انجام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه قلب اره دقیقه.

ولی من خودش انجام داد دکترم هم جنسیت و اشتباه گفت هم نوع جفت هم سن جنین.بیرون همه رو یه چیز،دیگه گفت😰

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728
2738
عههههه واسه قلب اگه خوبه برم بقیشو ولی بیرون انجام میدم

اره واسه قلب برو پیش خودش منم سه بار واسه قلب سونو واژینالم کرد

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
ینی فقط واژینال میتونن انجام بدن یا رو شکمی هم داره؟؟؟ واژینال تحریک نمیکنه؟

واسه هفته های پایین واژینال انجام میدن واسه هفته های بالا شکمی.چون واژینال قلب و یک هفته زودتر نشون میده و اینکه میخوان بفهمن که خارج از،رحمی نباشه.من هر بار که انجام داد گفتم باعث لکه بینی اینا نمیشه گفت نه گفتم پس چرا بعضیا واژینال میشن خون و لک میبینن گفتش اونا تو دیواره رحمشون خون لخته شده وقتی ما نگا میکنیم میاد پایین 

شما شش هفته ای الان؟؟؟اگه مشکلی نداری بمون هفته هشت برو سونو شکمی بیرون .من چون دوتا سقط،داشتم مجبور بودم برم پیش خود دکتر که سونو کنه

شما شش هفته ای الان؟؟؟اگه مشکلی نداری بمون هفته هشت برو سونو شکمی بیرون .من چون دوتا سقط،داشتم مجبور ...

نه فکر میکنم اواخر 4 باشم تا سونو ندم هفته بارداریم مشخص نمیشه چون انگار لقاحم دیر بوده، منم یه سقط داشتم پارسال

نه فکر میکنم اواخر 4 باشم تا سونو ندم هفته بارداریم مشخص نمیشه چون انگار لقاحم دیر بوده، منم یه سقط ...

خب وقتی شد شش هفته برو پیشش سونو واژینال هفته پنج ساک و کیسه زرده مشخصه هفته شش قلبش

2706