2733
2734
عنوان

خرافات

391 بازدید | 23 پست

دیروز دوستم میخواست بره پیش ی پیرمردی فال بگیره میترسید تنها بره منم رفتم باهاش ولی اعتقادی ب این چیزا ندارم 

بعد اینکه واس دوستم گرفت دوستم گفت بیا تو هم بگیر و خلاصه واسه سرگرمی گرفتم چون حرفایی ک ب دوستم گفت کنجکاوم کرد....اخرش در اومد گفت زندگی زناشویی خوبی نخواهی داشت 

شب هم مهمون یکی از دوستام بودم ی دورهمی بود 

یکی از اشناهای دوستم کف بینی میکرد 

واس همه تو مهمونی محض سرگرمی اینکارو کرد و جالبه اونم همونو گفت 😖😖

دیشب تا صبح بیدار بودم و غصه میخوردم... اخه چرا هر دو تا فال باید اینو بگه؟!!! من ب فال اعتقادی ندارم ولی اخه چرا هر دو ی چیزو میگه.... بیایید لطفا بهم دلگرمی بدید خیلی حالم گرفتس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازروقیافه ففط نظرمیدن

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
2738
نفوس بد واقعیت نداره و خرافاته ولی نفوس خوب واقعیت داره، من بهت میگم قطعا زندگی زناشویی خوبی خواهی د ...

متاهلم عزیزم 

زندگیم هم تا الان با همه پستی بلندیاش خوب بوده

خیلیاشون از روی زبان بدن حرف میزنن

دو تاست دیگه یا زندگی زناشویی خوبی خواهی داشت یا نخواهی داشت 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

فالگیرا همممیشه یه حرف تکراری میگن.😅 یه کف بین محل ما هست هرررکی بره پیشش بهش میگ یه علی تو زندگیته😑😑😂😂😂 هررررکیاااااا 

دیدم ک میگم👇👇👇👇

اونا اگه یه مالی بودن زندگی مسخره خودشونو درست میکردن .خیالت راحت هیچ حرفیشون درست نمیشه

ایشالا 

من خودم ب اینا اعتقاد ندارم اخه جز خدا هیچکس از اینده خبر نداره

چون هر دو اینو گفتن ترس برم داشته

اونا این حرفو میزنن که واسه راه حل بری پیششون بهشون پول بدی

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
فالگیرا همممیشه یه حرف تکراری میگن.😅 یه کف بین محل ما هست هرررکی بره پیشش بهش میگ یه علی تو زندگیته ...

😂😂😂بهش بگو من ممد میخام علی رو دوس ندارم😁

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2706