2737
2734

چه جوری باید استفاده کرد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من چهل روز ناشتا برای تنظیم پریود عرق رازیانه خورد و کلا موهای پاش مثل پُرز شده بود نازک و کم 

و روغنش هم همیشه بعد از حموم به بدنت بزنی مو رو کم میکنه همیشه باید بزنی چون نزنی دوباره بر میگرده 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2728
مامان من چهل روز ناشتا برای تنظیم پریود عرق رازیانه خورد و کلا موهای پاش مثل پُرز شده بود نازک و کم& ...

فقط چهل روز استفاده کرد دم کرده رازیانه نمیشه استفاده کنم 

دوران پریودی ام مصرف میکرد 

2738
برا صورت استفادع میکنی  من لیزر انجام دادم فایده نداشت حالا خیلی موها صورتم زیاد شده هر هفتع ا ...

اره برا صورتم منم خیلی زیاد شدن خواستم برم لیزر از بس شنیدم دوباره برمیگرده گفتم اول رازیانه رو امتحان کنم اون لینکی گذاشتم برو خیلیا نتیجه گرفتن

اره برا صورتم منم خیلی زیاد شدن خواستم برم لیزر از بس شنیدم دوباره برمیگرده گفتم اول رازیانه رو امتح ...

اره خوندم 

نوشته ک جوشانده رازیانه ام بزنم ب صورت بعد اصلاح خوبه 

خخخخ مث منی بدنتم هورمونی هستن من شکمم و سینم همه جام داره بغییر کف دست و پاهام خخخ

اونجا ها هم هست ولی ضخیم نیستن من پاهام و دستام خیلی کم موان یعنی تک توک در میان ولی عوضش رفتن رو صورتم😫

اونجا ها هم هست ولی ضخیم نیستن من پاهام و دستام خیلی کم موان یعنی تک توک در میان ولی عوضش رفتن رو صو ...

باز تو خوب هستی خوشبحالت

گفتن دمنوش نعناع خوبه پنج روز روزی دوبار حالا روز سومم میشه دارم استفاده میکنم تا بعد پریودیمم از رازیانه استفاده کنم ببینم چطوره من دیگه خسته شدم از خودم شوهرم کنم ببینم با این موها طلاق میده❤😂

2706