2737
2734

سلام دوستان من ۳۲ هفته ام و دو روز بشدت سرما خوردم و بدن درد شدیدی داشتم،تو این دو روز سه تا قرص سرماخوردگی خوردم ،حالا شنیدم که نباید بخوری

کسی بوده تو بارداریش قرص سرماخوردگی خورده باشه؟توروخدا اگر کسی تجربه داره بگه خ نگرانم 

فک کنم استامینوفن ساده فقط مجاز باشه

چرا استامینوفن نخوردی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خدا بهم گفتن میشه سرماخوردگی هم بخوری ،ی استامینوفن ساده هم خوردم 

بدون مشورت با دکترت قرص سرماخوردگی خوردی؟

فک نکنم حالا با ۳ تا دونه قرص مشکلی پیش بیاد خودتو ناراحت نکن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

یه چیزم بگم مامان من اوایل بارداری من سرگیجه داشته دکتر بهش قرص اعصاب داده بوده اونم خورده تا اینکه سرماه فهمیده حامله اس....مامان من که طفلی خیلی خیلی نگران بوده ولی خداروشکر من نه تنها مشکلی ندارم خیلی خیلی هم باهوشم   نخواستم پز بدم ها خواستم بگم نگران نباش .....

بدون مشورت با دکترت قرص سرماخوردگی خوردی؟ فک نکنم حالا با ۳ تا دونه قرص مشکلی پیش بیاد خودتو ناراحت ...

اوایل بارداریم رفتم دکتر قرص سرماخوردگی داد،بعد من الان ازشون خوردم ،یعنی سه تا بهش آسیب نمیزنه

2706