2733
2734

خواستگارم ایقدر دوست دارم آشنایی مال الان نیست ۵سال پیش دیده بودمش برادر دوستمه،همون موقع دوستش داشتم دوجلسه امدن بعد رفتن خبری نبود منم دلم طاقت نیاورد به خواهرش پیام دادم ما هم یه جلسه بیایم خونتون ،بعد از اربعین هم ما میریم،پسره بنظر خیلی تمایلی نداره پیام نمیده ولی وقتی باهاش حرف زدم گفت میخوامت ،ولی من خیلی میخوامش یبار یه عقد ناموفق داشتم که ازدواج زوری بوده حالا نمیخوام اینو از دست بدم خواهشا نگید کارم بد بوده ،واقعا دل بستم بهش اگر بره شکست بدی میخورم،حالا بگید چجوری با پسره ارتباط برقرار کنم وقتی اون پیامی نمیده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه چیز میتونم بهتون بگم اونم اینه دنبال چیزی باشید و طرفش برید اون فرار میکنه ولی اگه بهش بیمحل باشین عکسشه این در مورد همه چیز صدق میکنه نه فقط خواستگار شما پس سعی کن بی تفاوت باشی

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊

برید خونشون ؟ مبخوای بری خاستگاریش😑😑😑😑

پسرا از دخترای اویزون بدشون میاد خودتو از چشمش ننداز

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2738
2706