2733
2734

توی این سایت با خانومی آشنا شدم که ظاهرشون موجه بود ولی یکی دوباری هم دیدمش اما ،،،

این خانوم همیشه گله مند بود از همه 

دوم اینکه بد قول بود. من خودم خیلی خوش قول هستم و این رفتارش آزار دهنده بود . مثلا میگفت فردا همو ببینم ساعت و مکان هم مشخص ولی من میرفتم میدیدم نیست زنگ میزدم میگفت وای ببخشید دوستم اومد نتونستم بیام ، یا زنگ میزد بهم یهو وسط حرف زدن بی هوا قطع می‌کرد 😳. بعد فرداش زنگ میزد میگفت ببخشید دوستم اومد رو خط . با اینکه من از نظر تحصیلات و شآن اجتماعی از ایشون بالاتر بودم ولی جوری رفتار می‌کرد که انگار به چشمش من یه آدم دم دستی و سطح پایینم.  

کلا تصمیم گرفتم دیکه ادامه ندم دوستی‌مو  باهاش که دیدم ای وایییییی هر روز عکس یه زن و دختر بیچاره که دوستش هست یا فامیلشو رو میاره میزاره توی سایت هی میگه این قشنگتره یا من !!!! 

دیگه از همون روز جوابشو به کل ندادم . خیلی پیگیرم شد ولی ساکت موندم . به نظر من کارش خیلی زشته . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انداختمش دیگه ولی هنوز پیگیره و معتقده که کار من زشته که جوابشو ندادم 

خب جوابشو می‌دادی ولی دیگه قرار مدار نمیذاشتین.کم کم رابطه قطع میشد

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
انداختمش دیگه ولی هنوز پیگیره و معتقده که کار من زشته که جوابشو ندادم 

چیزی که تو گفتی یعنی بی احترامی !
من 4 دقیقه دیر میکنم از دوستام عذر خواهی میکنم چه برسه قرار بزارم و نرم سر قرار

چیزی که تو گفتی یعنی بی احترامی ! من 4 دقیقه دیر میکنم از دوستام عذر خواهی میکنم چه برسه قرار بزارم ...

دعوتش کردیم مهمونی چقد که تدارک دیده بودیم ولی خانوم نیومد . حتی یه پیغام هم نداد که ما منتظر نمونیم 😐

دعوتش کردیم مهمونی چقد که تدارک دیده بودیم ولی خانوم نیومد . حتی یه پیغام هم نداد که ما منتظر نمونیم ...

خب دیگه
بابا شما چقدر فکر میکنید در مورد آدما ! بنظرم بعضی آدما حتی ارزش اینو ندارن بخوای بهشون فکر کنی تا بخوان اصلاح بشن این یکی از ساده ترین آداب معاشرته که قرار میزاری میری سر قرار یا 2 3 ساعت قبلش کنسل کنی طرف رو نکاری
خودتو بچسب

این سایت و ارتباطهای مجازی رو خیلی جدی گرفتید 

اشتباهت بر میگرده به نوع دوست یابی ، راهت اشتباهه ، آدم اشتباه هم پیدا میکنی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد