2737
2734

سلام حسنا جووون آره خوبه ولی پیلاتس بهتره.کلا چربیهای شکمتو آب کن. منم تنبلم و در فکر ورزش

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دمنوش بومادران ودارچین عالیه

چیزهای گیاهی رو من اثر نمیزاره ،الان تنظیم شدم خداروشکر تخمک خوبم ماه پیش داشتم فقط میخام این استرس لعنتی ازم دور شه شاید اون نمیزاره بگیره

دمنوش بومادران ودارچین عالیه

بومادران عرقشو باید بگیریم. یا که گیاهه؟

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2738

نه يه ورزش سنگينتر 

تياريكس خيلي بهتررررره

يا هوازي هايي مثل واليبال و بسكتبال كه دوندگي داشته باشي

پيلانس و ايروبيك از هيچي بهترن اما خب تياريكسريه چيز ديگه ست

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
[QUOTE=108892605]سلام حسنا جووون آره خوبه ولی پیلاتس بهتره.کلا چربیهای شکمتو آب کن. منم تنبلم و در ف ...

دوره هام 21 روزه است. نمیشه گفت منظم. الان که به خاطر داروها کلا بهم ریخته.منم از این تنبلی خسته شدم نمیدنم چکار کنم  

دوره هام 21 روزه است. نمیشه گفت منظم. الان که به خاطر داروها کلا بهم ریخته.منم از این تنبلی خسته شدم ...

مگه چ دارویی میخوری ب من دوفاستون دو دوره داد منظمم کرده ،الانم هر ماه لتروزول میخورم

2706