2726
عنوان

لوزه کودک ۸ ساله

173 بازدید | 8 پست

سلام.دخترم هفته دوم مدرسه زنگ شادی داشتن اب بازی کردن یه چند روزی ابریزش بینی داشت و من دیدم تب نداره و حالش خوبه و با سوپ و شیر گرم اینا خوب شد نبردمش دکتر .حالا بعد چند روز دیدم حالش خوب شد ولی شبا تو خواب خروپف میکنه .بردم دکتر اطفال سودوافدرین داد و یه اسپری چند روز دادم بهتر نشد گفت باید عمل کنه لوزه هاش بزرگه یه دکتر اطفال دیگه بردم اینسری لوراتادین داد و اسپری مومتازون چند روز دارو میدم بهتره ولی بنظرتون ببرم حلق و بینی تا نظر نهایی رو بده ؟ این دکتر دومی هم گفت اگر تا دو هفته بهتر نشد بیار واسه عمل .حالا بنظرتون نباید انتی بیوتیک میداد ؟شهرستان زندگی میکنم اینجا دکتر خوب نیست و بیمارستان فقط یکیه که دولتیه .

کسی تجربه درمان لوزه بدون عمل داره ؟با طب سنتی اینا 

چند روزم هست بهش عسل طبیعی میدم.

من دوتا بچه مو عمل لوزه کردم خیلی اسونه اصلا چیزی نیست بعدش دیگه راحت میشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

دختر من دایم مریض بود

بردم دکتر. همش میگفتن لوزه هاش متورم

بردم پیش متخصص حلق و بینی گفت باید. عمل کنه

چند ساله عمل کرده هم کمتر. مریض میشه

هم وزن و اشتهاش بهتر شد خدا رو شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه اسم‌دکتر بچه ها رو بنویسید که اگر دکتر باز بگه باید عمل کنه بیارم تهران.

من مشهدم عزیزم تقریبا ۸سال پیش عملشون کردم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
ممنون که جواب دادی

خواهش عزیزم فقط نترسو حتما عملش کن.زنداداش منو بچگی عمل نکردن تو سنه ۲۵سالگی خودش رفت خوابید عملش کردن.میگه خیلی راحت شدم