2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واسه سردرد چطوره؟

معمولا اول یک ام ار ا میگیرن مشخص بشه علتش . اگر سابقه میگرن ازقبل داری طب سنتی بهتر جواب میده اما اگر تازه سردرد میشی قبلش معمولا یک ام ار ا میگیرن. دکتر اعتمادی یا اعتماد زاده هم من تعریفشو خیلی شنیدم متخصص مغزو اعصابه.

معمولا اول یک ام ار ا میگیرن مشخص بشه علتش . اگر سابقه میگرن ازقبل داری طب سنتی بهتر جواب میده اما ا ...

نه چند سال سردر های شدید داره شوهرم ولی هیچ وخ دکتر خئب نرفته فق همینجا تو شهر خودمون رفته

2714

دکتر خوبیه اما فکر کنم بعضی عملهاش رو میده به رزیدنتهاش انجام میدن. اگه عمل سختی دارین مشکلی نیست اما عملهایی مثل دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی رو پیش ایشون نرید که ریسک داره.

من که از عملم راضی نیستم.

حس میکنم داره دردهای سیاتیکم دوباره برمی گرده. هنوز سه ماهه عمل کردم. یعنی اونهمه هزینه ، جوش زدنهای خانمم ، دردهای بعداز عمل و بی حسی ها و ... هییییچ !!!

من که از عملم راضی نیستم. حس میکنم داره دردهای سیاتیکم دوباره برمی گرده. هنوز سه ماهه عمل کردم. یعن ...

ب

سلام بهترین شما ؟ دردهاتون برگشت بعد عمل؟ یعین برای عمل دکتر ثمینی رو معرفی نمیکیند؟

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔