2726
عنوان

خاله ام زورم کرده زنگ بزنم این پیکر تراشی 25 دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 86 پست
وایی نه دونفر از اقوام بسیار دور ما فوت شدن بد عمل یکیشون چربیای شکمش درآورد فرداش فوت کرد یکیم پیکر ...

اره منم.شنیدم سر پیکر تراشی خیلیا میمیرن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هیچ وقت دنبال یه راههایی ک یه شیه میگن به سرمنزل میزسین نرو بنظر خودت اگ عوارض نداشت اینهمه اد ...

حق با شماست منم خاله مو میگم بیا برو باشگاه نه مث باشگدهی ک یه روز بری ده روز نری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ی رژیم درست زیر نظر ی مربی خوب بگیره با چهارصد پونصد تومن ۱۵ کیلو خواهر من کم کرد

ایدی اون یارو مربی رو دارم برو بهش بگو بهت رایگانم مشاوره میده الکی خودتونو از بین نبرید با اینکارا

دردم از یار است درمان نیز هم...😊
2728

عزیزم ریسک این عملها زیاده و خطر مرگ داره من چندتای شنیدم ک از زیر این عمل و دستگاهها سالم در نیومدن .خاله جان بره باشگاه و رژیم سالم خوری بگیره بدون عوارض به وزن ایده آلش میرسه حالا زمان میبره فقط

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

چقد راحت درمورد خاله ات حرف زدی

آدما چاقی و لاغری شون دست خودشون نیست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
حق با شماست منم خاله مو میگم بیا برو باشگاه نه مث باشگدهی ک یه روز بری ده روز نری

چه تو چاقی چه لاغری اول باید تغذیه درست باش کنارش ورزش وحوصله وپشتکار داشته باشی وقتی دو سه ماه بره و تغییرات بدنشو همه ببینن و بهش یگن مطمئنا دیگ ورزشو ول نمیکنه

من کردم و نمردم. دخترخالمم همینطور. اگ پیش یه دکتر کاربلد برین اتفاقی نمیفته . بعد عمل باید جوراب و ...

پیکر تراشی کجا رفتید

2706