2703
2553

بعد میگ فقط تهرانیم بعدفتم چزوری ت  25 دقیقه گفت چربیا کدوم قسمته بعد به خالم یه نگاه انداختم😂😂😂

گفتم پهلو شکم رون 😁😁

بعد گفتم قیمتش چجوریه گفت بستگی به قابهای قابل استفاده برای بدن داره گف چهارتا باشه شیش تا باشه یا هشت تا ک من تو دلم گفتم (خاله ام احتیاج به 24 تا قاب داره😂😂)بعد گفت حرارت پیگیره سلولهای چربی توی بدن از طریق غده لنفاوی از ادرار خارج میشه توی دوجلسه هم تموم میشه هر جلسه هم یه ماه و نیم طول میکشه حالا به نظرتون عوارض نداره خاله ام بره؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینو خبر ندارم چیه

مامان دوستم عمل کوچک کردن معده انجام داد الان 10 روزه بدنش خاک میخوره

چرا آخه...اگ با ورزش و رژیم غذایی اوکی شدین ک شدین وگرنه چرا تیغ و جراحی 😞

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
وایی عمل پیکر تراشی خیلی خطرناکع وریسکیه نره 

اخه این میگ این یکی فرق داره بقیه جاها با لیزر انجام میشه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اینو خبر ندارم چیه مامان دوستم عمل کوچک کردن معده انجام داد الان 10 روزه بدنش خاک میخوره چرا آخه.. ...

جدی😔

عاخی

چقد گفت..گفتم...تو متن داشتی...

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
2714
حالا چقدمیشه؟؟

باورت میشه پیچوند و نگفت فک کنم زیاده ک نگفت بعد گفت عکس خاله تو تو واتساپ برام بفرست 

چقد گفت..گفتم...تو متن داشتی...

ن عزیزم پیچوند نگفت گفت عکس خاله تو تو واتساپ بفرست تا ببینم 

عزیزم هیچ وقت دنبال یه راههایی ک یه شیه میگن به سرمنزل میزسین نرو بنظر خودت اگ عوارض نداشت اینهمه ادم دیوونه بودن وقت و انرژی بذارن سالها ورزش کنن؟ بعدم بدن با اون حجم چربی عادت کرده خودش وفق داده یهو بیای همه چربیارو بگیری ازش شک به بدن وارد میشه ضعیف میشه بدن ومعلوم نیس بعدش چه مریضیهایی ادم بگیره

2706