1472
1411

بعد میگ فقط تهرانیم بعدفتم چزوری ت  25 دقیقه گفت چربیا کدوم قسمته بعد به خالم یه نگاه انداختم😂😂😂

گفتم پهلو شکم رون 😁😁

بعد گفتم قیمتش چجوریه گفت بستگی به قابهای قابل استفاده برای بدن داره گف چهارتا باشه شیش تا باشه یا هشت تا ک من تو دلم گفتم (خاله ام احتیاج به 24 تا قاب داره😂😂)بعد گفت حرارت پیگیره سلولهای چربی توی بدن از طریق غده لنفاوی از ادرار خارج میشه توی دوجلسه هم تموم میشه هر جلسه هم یه ماه و نیم طول میکشه حالا به نظرتون عوارض نداره خاله ام بره؟

از نو شروع میکنم دوباره به دستت میارم خدا خودش کمک میکنه فقط توکلم به خداست

نمیدونم راستش

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اینو خبر ندارم چیه

مامان دوستم عمل کوچک کردن معده انجام داد الان 10 روزه بدنش خاک میخوره

چرا آخه...اگ با ورزش و رژیم غذایی اوکی شدین ک شدین وگرنه چرا تیغ و جراحی 😞

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
1475
وایی عمل پیکر تراشی خیلی خطرناکع وریسکیه نره 

اخه این میگ این یکی فرق داره بقیه جاها با لیزر انجام میشه 

اینو خبر ندارم چیه مامان دوستم عمل کوچک کردن معده انجام داد الان 10 روزه بدنش خاک میخوره چرا آخه.. ...

جدی😔

عاخی

حالا چقدمیشه؟؟

باورت میشه پیچوند و نگفت فک کنم زیاده ک نگفت بعد گفت عکس خاله تو تو واتساپ برام بفرست 

1334
اخه این میگ این یکی فرق داره بقیه جاها با لیزر انجام میشه 

وایی نه دونفر از اقوام بسیار دور ما فوت شدن بد عمل یکیشون چربیای شکمش درآورد فرداش فوت کرد یکیم پیکر تراشی 

ریـشـہ دار بـاش !! ریـشـہ ے تـو " ادبِ تـوسـت ؛شـعـورِ تـوسـت ؛ فـهـمِ تـوسـت !!

عزیزم هیچ وقت دنبال یه راههایی ک یه شیه میگن به سرمنزل میزسین نرو بنظر خودت اگ عوارض نداشت اینهمه ادم دیوونه بودن وقت و انرژی بذارن سالها ورزش کنن؟ بعدم بدن با اون حجم چربی عادت کرده خودش وفق داده یهو بیای همه چربیارو بگیری ازش شک به بدن وارد میشه ضعیف میشه بدن ومعلوم نیس بعدش چه مریضیهایی ادم بگیره

1476
وایی نه دونفر از اقوام بسیار دور ما فوت شدن بد عمل یکیشون چربیای شکمش درآورد فرداش فوت کرد یکیم پیکر ...

اره منم.شنیدم سر پیکر تراشی خیلیا میمیرن 

عزیزم هیچ وقت دنبال یه راههایی ک یه شیه میگن به سرمنزل میزسین نرو بنظر خودت اگ عوارض نداشت اینهمه اد ...

حق با شماست منم خاله مو میگم بیا برو باشگاه نه مث باشگدهی ک یه روز بری ده روز نری

ی رژیم درست زیر نظر ی مربی خوب بگیره با چهارصد پونصد تومن ۱۵ کیلو خواهر من کم کرد

ایدی اون یارو مربی رو دارم برو بهش بگو بهت رایگانم مشاوره میده الکی خودتونو از بین نبرید با اینکارا

دردم از یار است درمان نیز هم...😊

عزیزم ریسک این عملها زیاده و خطر مرگ داره من چندتای شنیدم ک از زیر این عمل و دستگاهها سالم در نیومدن .خاله جان بره باشگاه و رژیم سالم خوری بگیره بدون عوارض به وزن ایده آلش میرسه حالا زمان میبره فقط

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
1450