2726

مغز هاي كوچك زنگ زده خيلي خوبه

رحمان١٤٠٠

متري٦/٥

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهنگ ابی خوبه بجز قسمت اخرش 

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2728

مانکن هیولا کربن تغیر یافته

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

وای گفتی اشغال های دوست داشتنی فکر کنم ده سال پیش دیدم جزو مزخرف ترین فیلم های عمرم بود که هنوز یادمه این فیلم رو با چه امیدی ساخته بودن

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

آشغالهای دوس داشتنی من دیدم

درباره وقایع سال ۸۸ هست ،یه پیرزنه میترسه ،فک میکنه مث قبل انقلاب و اوایلش بگیر بگیره ،تنهاست ،یه پسرش خارجه،یکیش هم شهید شده ،شوهرشم مرده، همش داره با عکساشون حرف میزنه 

یسری وسایل مث کراوات ،فیلم های ویدیو ،یسری کتاب میبره میندازه تو سطل زباله که نیان تو خونش کشف کنن بگیرنش😁

آشغالهای دوس داشتنی من دیدم درباره وقایع سال ۸۸ هست ،یه پیرزنه میترسه ،فک میکنه مث قبل انقلاب و اوا ...

این نبود که! شایدم من قاطی کردم یادمه لیلا حاتمی بازی میکرد

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2706