2737
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 105 پست
حرفت درسته ولی واقعا بعضیاشونم قولن و خیلی بی منطق و رو اعصاب

غول نه قول 

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه ،زندگی،شوهر،بچه نداره؟ عجبا،من که یه ساعت بیرون که میرم دلم پر میزنه واسه خونه خودم

اره منم اینجوریم همش دوس دارم خونه خودم باشم نمیدونم بعضیا چجوری میرن مسافرت یه ماهه 

ما دو روز میریم شمال به شوهرم میگم برگردیم خونه من دلم برا خونه تنگ شده 

اصلا هم روم نمیشه جایی بمونم 

خونه مادربزرگم تو شماله فقط میرم سر میزنم برمیگردم ولی خودمون ویلا اجاره میکنیم که مزاحم کسی نباشیم 

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
خونه ی پسرشه.  شما هم احترامتو بذار. شما باید بگی بره یا بمونه؟؟؟؟؟؟؟  چقدر از این مادرشو ...

این خانم نگه کی بگه 

چون عروس شده نباید زندگی کنه ..خودت اصلا ازدواج کردی بعید میدونم 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2728
خونه ی پسرشه.  شما هم احترامتو بذار. شما باید بگی بره یا بمونه؟؟؟؟؟؟؟  چقدر از این مادرشو ...

دلیل نمیشه چون خونه پسرشه بیاد بست بشینه جهیزیه هم مال دخترس پس مادرشوهرنبایدازمبل وحوله وظرف لیوا ن استفاده کنه چون مال عروسه

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
صاف به مادرشوهرت گفتی برو؟😱

گفت چرا به مادرت زنگ نمی‌زنی نمیری نمیان منم گفتم مشاوره گفته باخانوادم هاتون ارتباط نداشته باشین گفت من که اینجام گفتم مشاوره گفته به مادرشون بگین تشریف ببرن گفت آره راست میگه هنوزم هس 

چه مادرشوهر باحالی 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
این خانم نگه کی بگه  چون عروس شده نباید زندگی کنه ..خودت اصلا ازدواج کردی بعید میدونم

یاازدواح نکرده یامادرشوهرش خوبه

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2738

هر دو حق دارید هم شما و هم مادرشوهرت چون خونه پسرش اومده .دلخوری پیش نیار خودش میره ولی اگه بی ادبی کنی مشکلتون چند برابر میشه

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
اره منم اینجوریم همش دوس دارم خونه خودم باشم نمیددنم بعضیا چجوری میرن مسافرت یه ماهه  ما دو رو ...

من از همون دسته آدماییم که دوست ندارم از مسافرت برگردم ولی از اینکه برم خونه کسی لنگر بندازم یا کسی بیاد بمونه خوشم نمیاد 

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
یه کم صبر داشته باش بالاخره میره ، دعوا و ناراحتی پیش نیار تا هست از موقعیت استفاده کن بگو غذا بذاره ...

تکلیف زندگیم چی میشه آخه گفت یه هفته باهم باشین تصمیم بگیرین میتونین باهم باشین یانه اونوقت این به سره اینجاست حرف نمیتونی بزنی 

این خانم نگه کی بگه  چون عروس شده نباید زندگی کنه ..خودت اصلا ازدواج کردی بعید میدونم

اون مادرشوهر ،مااااااااادره،  احترام مادر از اوجب واجباته.  رفته خونه ی پسرش. چه اشکالی داره، 

من ده ساله ازدواج کردم. همه نوع بد رفتاری و ناسازگاری از طرف خانواده ی شوهر دیدم. اما هیچوقته هیچوقت به خودم اجازه ندادم به مقام مادر یا پدر بی حرمتی کنم 

تاپیکاتو دیدم اول زندگی هستی بچه هم نداری اینقدر کتک میزنه و مادرشوهر دخالت میکن 

طلاق بگیر فکر نکن بیخود میگم 

واقعا اون تاپیکای کتکو فکر کردم الکی میگی مگه میشه تو این دوره زمونه 

زندگی زندگی نمیشه 

تقصیر شوهرته مدیریت نمیتونه بکنه مادرش هم طبیعیه طرف پسر رو میگیره 

خونه ،زندگی،شوهر،بچه نداره؟ عجبا،من که یه ساعت بیرون که میرم دلم پر میزنه واسه خونه خودم

داره بابا منان می‌ذاره من کارو زندگی دارم به خاطر شما اومدم اینجا همش باهم دعواتون میشه میادم فقط میگه مرداد اینجورین تو کوتاه بیا اداهای بچه خودشو نمی‌بینه کافیه تو یه چیزی بگی 

2706