2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر قانونی تو ایران یه میانبر داره، بگردی میتونی دکتری پیدا کنی که انجام بده، البته فقط بیمارستان خصوصی انجام میشه، من اولیم طبیعی بود، دومی به انتخاب خودم سز، تازه اینقدر دکترم خوب بود که زد اورژانسی پول بیمارستانم ندادم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
اولی سزارین بودی ؟سزارین دیگه ترس نداره که 

اره سزارین بودم عالی بود زایمانم ولی نمیدونم چرا میترسم

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
اخه دوستم ماه قبل زایمان کرد گفت هر چی گفتم دکتر گفته دیگه هیجا انجام نمی دن

چرت گفته ،الان دوستم همین هفته سز کرد ،خودش انجام نمیداد الکی گفته

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
خوشبحالت والا من تازه یه ناهه باردارم از نگرانی گاهی میگم کاس سقط کنم 

وا این چه حرفیه، چندتا دکتر برو، همین اولا، هر کذوم رفتی همون اول بگو من میخوام سز بشم اگه شما قبول نمیکنید من برم تحت نظر یه دکتر دیگه، من همینجوری دکترم رو پیدا کردم، بعدم بهت میگه من فلان بیمارستان خصوصی هستم، همونجا میری سزت میکنه، والسلام، اینقدر نگرانی نداره

به حرف دوستت گوش نده، اون دکتر انجام نمیداده، نه اینکه هیچ دکتری انجام نده، بگردی پیدا میکنی، به جای نگرانی یه تاپیک بزن برای خانومای شهرت، ببین اگه گروه تل گرام دارن برو اونجا ازشون بپرس، اگه ندارنم همین جا بپرس، خانما حتما دکتری که سز قبول کنه سراغ دارن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
خوشبحالت والا من تازه یه ناهه باردارم از نگرانی گاهی میگم کاس سقط کنم 

منم بارداری اولم همینجوری بودم به درخواست خودم سز کردم البته اونموقع راحت بود الان باید بگردی یه دکتر پیدا کنی پول حسابی بهش بدی تا انجام بده برات البته خیلی از دکترا نمیکنن اینکارو باید از الان دنبال دکترش باشی که انجام بده

2706