2726
عنوان

خیلی امید داشتم حاملم اما...

153 بازدید | 9 پست

خیلی امید داشتم باردارم اما الان لک قهوه ای دیدم مطمئنم پریود میشم چون بی بی چکمم منفی بود،چهارروز بود عقب انداخته بودم خیلی خوشحال بودم😔

همیشه منظم بودم نمیدونم چرا عقب انداختم

شاید لک لانه گزینیه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

وقتی اقدامی عقب جلو انداختن طبیعیه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید لک لانه گزینیه

فکر نکنم😔شما لک لانه گزینی داشتی؟

آخه همیشه قبل پریودم از این لکا میبینم بعدش پریود میشم

وای شوهرم طفلی چقدر ناراحت شد بعد واسه اینکه من ناراحت نشم به روی خودش نیاورد

2728
فکر نکنم😔شما لک لانه گزینی داشتی؟ آخه همیشه قبل پریودم از این لکا میبینم بعدش پریود میشم وای شوهر ...

اره همین جوری بود بعد ده روز بیبی چکم مثبت شد

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اره همین جوری بود بعد ده روز بیبی چکم مثبت شد

اگه نیاد باید امید داشته باشم اگه بیاد که دیگه هیچی،خدا کنه نیاد دیگه،ی لک قهوه ای بود،درست مثل قبل پریودم،ببخشید

ماه اول اقدامم بود

خب درسته گلم

من سه ماه اقدام بودم

دوره ۲۷ روزه ام یبار ۲۴ روزه شد یبار ۳۱ روزه یبار ۲۹

این ماه اقدام نبودم دقیقا سر وقتش پریود شدم

میگن رحم داره عادت میکنه به اسپرم

و خودشو برای بارداری اماده میکنه

اگثر خانما بعد ۳ ماه باردار میشن

ناراحتی نداره گل من

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
اگه نیاد باید امید داشته باشم اگه بیاد که دیگه هیچی،خدا کنه نیاد دیگه،ی لک قهوه ای بود،درست مثل قبل ...

امیدت به خدا باشه