2703
2553
عنوان

صبح روزه اربعینه.....و نمیگذرم....😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 37 پست
قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

عزیزم حالا که دیگه نمیبینیشون یه جوری زندگی کن که آوازه خوشیهات گوششون رو کر کنه

منم بچه دار تشدم و فرزند خونده دارم

پس حس میکنم چی میگی و چه حالی داری

ولی خودتو نجات بده

تا کی میخوای عین یه موش ضعیف باشی و گریه زاری کنی؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
از اونیکه گفت عرضه بچه آوردن نداری... از اونیکه میدونه مشکل دارم و هی میپرسه چرا نمیاری ؟چرا نمیاری ...

گاهی میگم خدا کجاست ک دهنشونو ببنده و قدرتشو نشون اینا بده ؟الهی با بهترش برات جبران کنه....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گر ...

خدا بزرگه عزیزم ، منم گاهی غصه میخورم ولی وقتی این همه بچه رو میبینم که خون به دل پدر ومادراشون می کنن،میگم شاید خدا دیده کم زجر نکشیدم تو زندگیم گفته بزار غصه بچه ناخلف رو بهش اضافه نکنم!!!البته که ان شالله همه مون بچه سالم و صالح نصیبمون بشه،نداشتنش یه درده ، داشتنش هزار تا درد ،ولی بازم دلم میخواد داشته باشم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

انسانهای نادون فراوونن همین ادمها بودن حسینو سر بریدن دستای ابوالفضلو قطع کردن تیر زدن گلوی طفل شیر خواره

نادانی انسانها ته نداره  فراموش کن و خودتو اماده کن واسه یه اتفاق خوب تو زندگیت

گذشته در گذشته

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2456
گاهی میگم خدا کجاست ک دهنشونو ببنده و قدرتشو نشون اینا بده ؟الهی با بهترش برات جبران کنه....

آمین عزیزم هم چنین برای شما ،یه بار باردار شدی دوباره هم میشی به وقتش ان شالله

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
😢😢😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت  منم دلم پره ازین حرفا  منم نمیگذرم ازون عزیز بزرگواری که هم ...

منم دیشب تا نصف شب گریه کردم......

تو هر مجلس زنونه ای نشستم بحث نازایی رو پیش کشید .....از همه جا فراری بود تااینک خدا بهم یه پسر داد.....پنج ماهه باردار بودم ک فرشتمو ازم گرفت من موندم و یه کوهی از حسرت و یه عده نفهمیشون ک باز گفتن واااای کوتاژه شدی یه وقت نازا نشی.......من ازامام حسین میخوام فقط از حسین....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

استارتر برای ارامش دلت صلوات فرستادم ،خدا جوابشون رو میده شک نکن

2714
منم دیشب تا نصف شب گریه کردم...... تو هر مجلس زنونه ای نشستم بحث نازایی رو پیش کشید .....از همه جا ...

عزیزم ناراحت نباش انشاالله که به زودی زود نی نی دار بشی به حق ۶ ماهه امام حسین 

من انقدر دلم شکسته انقدر دلم شکسته که حتی دیگه نمیتونم بگم خدایا بچه فقط ب آسمون نگاه میکنم و اشک میریزم 😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ان شالله هر کسی دوست داره پدرومادربشه خدا ی بچه سالم وصالح بهش بده 

عزیزم میدونم حرفم خیلی کلیشه ای هستش میدونم سه ساله ارزوی بچه داری دوست داری مادربشی ولی بی تابی نکن .خدا صلاح ادمها رو میدونه .بهت میده شک نکن . ولی صبوری کن.بذار هر کس هر چیزی میخواد بگه .ی بچه بیاری دوسه سالش بشه میگن بزرگ شده دومی رو بیارین .من هر جا میرم میگن دومی .به خدا خسته شدم از همشون .هر مردم تمومی ندارهههههههه.اخه چرا اینقدر فضولین.

آدمای سطحی حتی ارزش یک ثانیه فکر رو هم ندارند

کاش آتیش دلم اینقدر شعله ور نبود....

اوووو حالا انگار خودشون قراره پروفسور سمیعی تحویل جامعه بدن!فقط اونیکه از بوی مدفوع بچه کیف میکرد!چن ...

بچه هاشون هزار یه مشکل دارن بعد تو جمع ها جوری جلوه میدن از پروفسور سمیعی هم بالاتر....

ان شالله هر کسی دوست داره پدرومادربشه خدا ی بچه سالم وصالح بهش بده  عزیزم میدونم حرفم خیلی کلی ...

آتیش دلم برا حرفاس....

عزیزم خدابزرگه ...انشاالله به زودی صاحب یه بچه سالم وصالح میشی...

نمیدونم چرابعضی ها اینقدر راحت دل میشکنن..چرانمیترسن از این که این دل شکسته آه بکشه و دامنشونو بگیره...

..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
عزیزم خدابزرگه ...انشاالله به زودی صاحب یه بچه سالم وصالح میشی... نمیدونم چرابعضی ها اینقدر راحت دل ...

دلم بچمو میخواد ک یه دل سیر بغلش کنم........چقد با وجود ارامش داشتم.....چقد خوشحال بودیم.....کاش نمیرفت....

2706