2703
2553

از کسی ک گفت برو بچه گربه رو بزرگ کن تو هم بچه پیدا کردی...

از کسی ک گفت میخوایی من برات دعا کنم خدا بهت بچه بده؟

از کسی ک گفت ما دو هیچ از شما جلوییم...

از کسی ک گفت برو بین اون دوتا زن حامله بشین تو هم حامله بشی

من نمیگذرم از کسی ک گفت ازبس ازاین خیارشورت میخورن نازایی زیاد شده!!!!

از کسی ک گفت نمیدونی چ کیفی داره بوی مدفوع بچتو استشمام کنی!!!!!!!!

و..............

وقتیم گفتیم دلمون شکست با حرفاتون گفتن حرفای ما عادی بوده!!!!شما حسودید و همه چیو بزرگ میکنید......

یا حسین شاهد باش ک قلبم عین یه ذغال گداخته اس و من نمیگذرم از حقم......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قطع ارتباط کن

زندگی اینقدر کوتاهه که نباید با یه مشت حرف مفت زن اعصابتو داغون کنی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

از اونیکه گفت عرضه بچه آوردن نداری...

از اونیکه میدونه مشکل دارم و هی میپرسه چرا نمیاری ؟چرا نمیاری ؟به تو چه آخه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2714
عزیزمم دلم شکست با حرفات ای خدا  از ته قلبم از ته قلبم برات دعا میکنم ب آرزوت برسی و بشی خوشب ...

دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گریه میکنم آروم نشدم.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
قطع ارتباط کن زندگی اینقدر کوتاهه که نباید با یه مشت حرف مفت زن اعصابتو داغون کنی

قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

منم عذاب دادن مادر خودمم تو سرم میزنه من دو ماه بعد حامله شدم تو دو سال بعد ولی ول کردم این کینه ها ...

من بچم پیش خداست......

😢😢😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت 

منم دلم پره ازین حرفا 

منم نمیگذرم ازون عزیز بزرگواری که هم خون منه ولی بهم سرکوفت بچه نداشتن زد و دلمو آتیش زد 

دیشب کلی گریه کردم 

گفتم امام حسین میبینی چجوری دلم میشکنه و هیجی نمیگی؟ برا حاجتم دعا نمیکنین ؟😢😢😢😢😢😢

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

از ته ته ته دلم امام حسینو قسم میدم به دو طفلش علی اکبر و علی اصغر خدا یه دو قلو بهت بده بغلشون بگیری همه غصه هات یادت بره دوستم

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گر ...

ایشالله خیلییییییییییییی زود زود تاپیک خاطره ی زایمان تو ببینم عشقم 

دلم گرفت با حرفات 

شنیدم خدا جواب دلی ک شکسته و دیگه فقط خود خدا رو داره میده 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

عزیزم اونا یه مشت ادم احمق بی مغز عقده این که فقط میخوان از اینروش عقده هاشونو خالی کنن ببین تو چی ازشون جلوتری و سرتری که اینطور میسوزن و میخوان خودشونو خالی کنن!خدا بوقتش به هممون نیگا میکنه صبور باش گلم 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706