1676
1605

از کسی ک گفت برو بچه گربه رو بزرگ کن تو هم بچه پیدا کردی...

از کسی ک گفت میخوایی من برات دعا کنم خدا بهت بچه بده؟

از کسی ک گفت ما دو هیچ از شما جلوییم...

از کسی ک گفت برو بین اون دوتا زن حامله بشین تو هم حامله بشی

من نمیگذرم از کسی ک گفت ازبس ازاین خیارشورت میخورن نازایی زیاد شده!!!!

از کسی ک گفت نمیدونی چ کیفی داره بوی مدفوع بچتو استشمام کنی!!!!!!!!

و..............

وقتیم گفتیم دلمون شکست با حرفاتون گفتن حرفای ما عادی بوده!!!!شما حسودید و همه چیو بزرگ میکنید......

یا حسین شاهد باش ک قلبم عین یه ذغال گداخته اس و من نمیگذرم از حقم......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

قطع ارتباط کن

زندگی اینقدر کوتاهه که نباید با یه مشت حرف مفت زن اعصابتو داغون کنی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
1522

از اونیکه گفت عرضه بچه آوردن نداری...

از اونیکه میدونه مشکل دارم و هی میپرسه چرا نمیاری ؟چرا نمیاری ؟به تو چه آخه

۶تا جنین دارم من،قند عسل دارم من ،لطفا دعا کنید مادربشم😍😍😍😍

اوووو حالا انگار خودشون قراره پروفسور سمیعی تحویل جامعه بدن!فقط اونیکه از بوی مدفوع بچه کیف میکرد!چندش  

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
عزیزمم دلم شکست با حرفات ای خدا  از ته قلبم از ته قلبم برات دعا میکنم ب آرزوت برسی و بشی خوشب ...

دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گریه میکنم آروم نشدم.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
قطع ارتباط کن زندگی اینقدر کوتاهه که نباید با یه مشت حرف مفت زن اعصابتو داغون کنی

قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

1668
منم عذاب دادن مادر خودمم تو سرم میزنه من دو ماه بعد حامله شدم تو دو سال بعد ولی ول کردم این کینه ها ...

من بچم پیش خداست......

😢😢😢😢😢😢😢بمیرم برا دلت 

منم دلم پره ازین حرفا 

منم نمیگذرم ازون عزیز بزرگواری که هم خون منه ولی بهم سرکوفت بچه نداشتن زد و دلمو آتیش زد 

دیشب کلی گریه کردم 

گفتم امام حسین میبینی چجوری دلم میشکنه و هیجی نمیگی؟ برا حاجتم دعا نمیکنین ؟😢😢😢😢😢😢

برا حاجتم صلوات میفرستین ؟؟؟

از ته ته ته دلم امام حسینو قسم میدم به دو طفلش علی اکبر و علی اصغر خدا یه دو قلو بهت بده بغلشون بگیری همه غصه هات یادت بره دوستم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گر ...

ایشالله خیلییییییییییییی زود زود تاپیک خاطره ی زایمان تو ببینم عشقم 

دلم گرفت با حرفات 

شنیدم خدا جواب دلی ک شکسته و دیگه فقط خود خدا رو داره میده 

Nurse stu👩‍⚕️👩‍🎓👩‍⚕️💉💊❤💉💊
قطع ارتباط کردم......اما حرفاشون هرروز برام مرور میشه داره عین خوره دل جونمو نابود میکنه.....

عزیزم اونا یه مشت ادم احمق بی مغز عقده این که فقط میخوان از اینروش عقده هاشونو خالی کنن ببین تو چی ازشون جلوتری و سرتری که اینطور میسوزن و میخوان خودشونو خالی کنن!خدا بوقتش به هممون نیگا میکنه صبور باش گلم 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

عزیزم حالا که دیگه نمیبینیشون یه جوری زندگی کن که آوازه خوشیهات گوششون رو کر کنه

منم بچه دار تشدم و فرزند خونده دارم

پس حس میکنم چی میگی و چه حالی داری

ولی خودتو نجات بده

تا کی میخوای عین یه موش ضعیف باشی و گریه زاری کنی؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
از اونیکه گفت عرضه بچه آوردن نداری... از اونیکه میدونه مشکل دارم و هی میپرسه چرا نمیاری ؟چرا نمیاری ...

گاهی میگم خدا کجاست ک دهنشونو ببنده و قدرتشو نشون اینا بده ؟الهی با بهترش برات جبران کنه....

دلم سه ساله شکسته اما فریاد رسی جز خدا ندارم اینا فقط یه بخشی از منابع هاشون بود....از دیشبه هرچی گر ...

خدا بزرگه عزیزم ، منم گاهی غصه میخورم ولی وقتی این همه بچه رو میبینم که خون به دل پدر ومادراشون می کنن،میگم شاید خدا دیده کم زجر نکشیدم تو زندگیم گفته بزار غصه بچه ناخلف رو بهش اضافه نکنم!!!البته که ان شالله همه مون بچه سالم و صالح نصیبمون بشه،نداشتنش یه درده ، داشتنش هزار تا درد ،ولی بازم دلم میخواد داشته باشم

انسانهای نادون فراوونن همین ادمها بودن حسینو سر بریدن دستای ابوالفضلو قطع کردن تیر زدن گلوی طفل شیر خواره

نادانی انسانها ته نداره  فراموش کن و خودتو اماده کن واسه یه اتفاق خوب تو زندگیت

گذشته در گذشته

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
گاهی میگم خدا کجاست ک دهنشونو ببنده و قدرتشو نشون اینا بده ؟الهی با بهترش برات جبران کنه....

آمین عزیزم هم چنین برای شما ،یه بار باردار شدی دوباره هم میشی به وقتش ان شالله

1645