2733
2734
عنوان

شاخام دراومد😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدترینش اینه که میبینی دلسوزی میکنی ولی نمیتونی بیان کنی که به بلوغ فکری و ذهنی ازدواج نرسیدن باید صبر کنن من یه سریارو میخونم میگم خدایا خودت به پسره و خانوادش رحم کن چقد دختره بچه و نفهمه و تو مخ

لطفا درخواست دوستی ندید

هیچی نمیشه گفت واقعا هر دلیلی بیاری یکی دوتا کاربر پیدا میشن که چون خودش پونزده سالگی شوهر کردن و علی الحساب خوشبختن میان میشورن میذارنت کنار 

فقط یه جداولی هست توی اینترنت هم پره سرچ کنی میبینی میانگین سن ازدواج همه کشورهای دنیا ، هر کشوری که سطح بهداشت و رفاه و آموزش و اشتغال و...بالاتره میانگین سن ازدواج هم نزدیک سی هست هر چی کشور عقب افتاده مثل پاکستان و نپال و میانمار و...هست میانگین روی چهارده پونزدهه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید