2726
عنوان

شاخام دراومد😐😐

197 بازدید | 20 پست

الان ی تاپیک خوندم استارترش گفته بود خسته شدم از بس که همه با شوهرشون اومدن مهمونی و من تنها موندم 

خوشم نمیاد دیگه با پدر و مادرم برم خجالت می کشم از مجردی😐😐😐 

بعد ۱۸ سالش بود😶😶😶😶😶واقعا دخترای ما چشون شده؟😐😐😐جای اینکه دنبال پیشرفت باشن داریم به ی قرن پیش برمی گردیم که دخترا ۱۰ سالگی ازدواج میکردن🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازدواج مانع پیشرفت نیست این عقاید مزخرف از خودتون دورکنید از وقتی گفتین درس درس درس تا این همه فساد تو جامعه زیاد شد .بجای اینکه همون دختر ۱۸ ساله با نامزدش میل ب محبت تامین کنه میره با چندتا پسر دیگه ـچون این اقتضای حالشه ک تو  این سن ب محبت کسی غیر پدر و مادر نباز داره 

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
واقعا اخه نمیدونم درمورد ازدواج چه فکری میکنن بابا حیف بروبراخودت بچگی کن درس بخون پیشرفت کن شوهر می ...

تقصیر مادراشونه دیگه فک میکنن اوج پیشرفت اینه که تو ۱۳ سالگی شیکمشون بیاد بالا 😐😐 

ی دختره ۱۵ ساله بود هر روز عکس جهیزیشو میزاشت با دیدن تاپیکش میخواستم بالا  بیارم😐

بابامگه چی گفته خب دلش شوهر میخاسته 😐

آخه ی جوری با آه و حسرت میگفت همه شوهر و بچه دارن من ندارم همه فک کردن الان ۵۰ سالشه 😐😐   والا من ندیدم دختر ۱۸ ساله دنبال بچه دار شدن باشه😐

خب عزیزم جامعه رو دارن ب سمتی میبرن ک دختر منتهای آمالش شده شوهر و زاییدن دیگ چ انتظاری میشه داشت  
چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706