1619
1605
عنوان

شاخام دراومد😐😐

182 بازدید | 20 پست

الان ی تاپیک خوندم استارترش گفته بود خسته شدم از بس که همه با شوهرشون اومدن مهمونی و من تنها موندم 

خوشم نمیاد دیگه با پدر و مادرم برم خجالت می کشم از مجردی😐😐😐 

بعد ۱۸ سالش بود😶😶😶😶😶واقعا دخترای ما چشون شده؟😐😐😐جای اینکه دنبال پیشرفت باشن داریم به ی قرن پیش برمی گردیم که دخترا ۱۰ سالگی ازدواج میکردن🙄

ععع دیروز اون تاپیک رو خونده بودم فک کردم ۳۰سالش باشه 😂😂😂😂

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

واقعا اخه نمیدونم درمورد ازدواج چه فکری میکنن بابا حیف بروبراخودت بچگی کن درس بخون پیشرفت کن شوهر میخوای چیکا

اولین باری که دلت میشکنه ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی ، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی ، حال بدت رو به همه نشون میدی ، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1522

ازدواج مانع پیشرفت نیست این عقاید مزخرف از خودتون دورکنید از وقتی گفتین درس درس درس تا این همه فساد تو جامعه زیاد شد .بجای اینکه همون دختر ۱۸ ساله با نامزدش میل ب محبت تامین کنه میره با چندتا پسر دیگه ـچون این اقتضای حالشه ک تو  این سن ب محبت کسی غیر پدر و مادر نباز داره 

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
1614
واقعا اخه نمیدونم درمورد ازدواج چه فکری میکنن بابا حیف بروبراخودت بچگی کن درس بخون پیشرفت کن شوهر می ...

تقصیر مادراشونه دیگه فک میکنن اوج پیشرفت اینه که تو ۱۳ سالگی شیکمشون بیاد بالا 😐😐 

ی دختره ۱۵ ساله بود هر روز عکس جهیزیشو میزاشت با دیدن تاپیکش میخواستم بالا  بیارم😐

بابامگه چی گفته خب دلش شوهر میخاسته 😐

آخه ی جوری با آه و حسرت میگفت همه شوهر و بچه دارن من ندارم همه فک کردن الان ۵۰ سالشه 😐😐   والا من ندیدم دختر ۱۸ ساله دنبال بچه دار شدن باشه😐

خب عزیزم جامعه رو دارن ب سمتی میبرن ک دختر منتهای آمالش شده شوهر و زاییدن دیگ چ انتظاری میشه داشت  
روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
1641

بدترینش اینه که میبینی دلسوزی میکنی ولی نمیتونی بیان کنی که به بلوغ فکری و ذهنی ازدواج نرسیدن باید صبر کنن من یه سریارو میخونم میگم خدایا خودت به پسره و خانوادش رحم کن چقد دختره بچه و نفهمه و تو مخ

خدایا من به امید عدالت فردای تو، امروز سکوت میکنم.
1639