1464
1411
عنوان

نی نی سایتیا بدانید و آگاه باشید

499 بازدید | 85 پست

که من دارم حلیم با شکر میخورم

😂😂😂

خدانگهدار🙋

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

خوش به حالت 😂😂😂

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

نفرین آمون بر تو باد😂😂

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
1432
کوفتت بشه من حلبم دووووس😋😫😫😫

جات سبز عزیزم

خودم بعد یک سال دارم میخورم منم عاشقشم

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
نفرین آمون بر تو باد😂😂

درودخدایان برتو😬

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂
1476

به به نوش جونت عشقم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
با شکر تنها فایده نداره!روغن و دارچینم بزن    

اینا رو هم داره 

1508