2726
عنوان

خانوما میشه با دل پاکتون برام دعا کنین؟ بی قرارم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 65 پست
این مشکل چیه؟؟ خیلی جدیه؟ 

اخه گفتنی نیست عزیزم... نمیشه گفت... ولی اره خیلی جدیه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
زیارت عاشورا حق شناس رو برداشتی؟

شرایطش چیه عزیزم؟ اخه میگن خیلی سخته شرایطش

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه گفتنی نیست عزیزم... نمیشه گفت... ولی اره خیلی جدیه

خصوصی هم نمیتونی بگی یعنی اخلاقی مشکلتون؟ ببین از نظر من اکه خوتواده ها  مانع نیستند هیچججج مشکلی نمیتونه مانعتون بشه مگه اینکه اخلاقتون بهم نخوره که اینحا یکیتون باید اخلاقش وفق بده با طرف مقابل و سختیش تحمل کنه یا اینکه بیخیال بشه چون یک عمر زندگیه... حیطه مشکل هم نمیتونی بگی؟ اخلاقی رفتاری و ..... 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2728
عزیزم این که کار نداره دعای صبی بگیر من خودم با دعای صبی به عشقم رسیدم

دقیقا باید چیکار کنم گلم؟

ان شاءالله به حق آبروی علی اصغر امام حسین (ع) معجزه زندگیتون خیلییی زود اتفاق بیفته

به تاپیک آخر منم سر بزنین و برام دعا کنین.

شرایطم مشابه شماست ولی خیلییی بدتر

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی
خصوصی هم نمیتونی بگی یعنی اخلاقی مشکلتون؟ ببین از نظر من اکه خوتواده ها  مانع نیستند هیچججج مشک ...

عزیزم تو خصوصی بعدا میگم بهت... الان سر کلاسم

شرایطش چیه عزیزم؟ اخه میگن خیلی سخته شرایطش

ببین شرایطش خیلی سخت ولی ارزشش داره اولیش اینکه گناه نباید کنی ولی من میگم با استغفار هم حله روزانه تو تلاشتو بکن خدا خودش میبینه بعدشم  تو نت اعمالش هست یک ساعت و خورده ای طول میکشه  ولی به نظرم انجان بدی ارزشش داره ولی خودت به عنوان یک ادم عاقل ببین خواستت از نظر عقلی شدنیه؟؟ یعنی مانعش حل شدنیه یا فقط داری تو خیال بهش فک میکنی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ایشالله تو و من و تموم عشقای دوطرفه بهم میرسن .. 😍🤗 

بعدشم این ناامیدی رو کنار بزار .. عشق بیقراری داره بهت حق میدم ولی کدوم عاشق و دیدی ک راحت ب عشقش برسه ؟؟ خدای تو و زلیخا یکیه .. کمکت میکنه .. مادر من ۸ سال انتظار پدرم و کشید .. عشق بیقراری دارد .. ترس از رقیب دارد .. گریه دارد .. دلتنگی دارد ..‌ اگه اینا نباشه ک ب درد نمیخوره .. مثل خوشه ی انگور که زیباست ولی اگه دست نخورده بمونه مست نمیکنه 

تو هم برا من دعا کن ..😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
 ان شاءالله به حق آبروی علی اصغر امام حسین (ع) معجزه زندگیتون خیلییی زود اتفاق بیفته به تاپ ...

عزیز دلم... انشالله هردومون حاجت روا شیم... من مشکلم خیلی بزرگه اینجا نتونستم باز کنم مسئله رو

عزیز دلم... انشالله هردومون حاجت روا شیم... من مشکلم خیلی بزرگه اینجا نتونستم باز کنم مسئله رو

منم نمی تونم بگم

حااااااااده مشکلم

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی
2706