2733
2739

قیمتا خیلی بالاس اگر جایی با انصاف سراغ دارین بگین 

برابچم‌میخام 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

تو دیوار بزن چن تا تولیدی هست

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تخت ماشینی از ۱۲۵۰ شروع میشه

سرویس کامل دل پوما اپل آدیداس هم دارن ۲۹۰۰ فک کنم

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
حدودا چقدر میخای ؟؟من یه جا خریدم یک ماه پیش دو تومن 

چ خوب عکسش میشه بفرسی؟ چیزی ک من انتخاب کردم ۲۸۰۰ بود مامانم کمتر میخاس هزینه کنه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
من خریدم تخت و کمد ۱۳۰۰

از کجا؟؟؟؟عکسش بفرس چ عالی

2738
از کجا؟؟؟؟عکسش بفرس چ عالی

از فسا ،هنوز وصل نکردم ،تخت نوجوان خریدم،کمد هم  عرضش ۱۲۰

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
از فسا ،هنوز وصل نکردم ،تخت نوجوان خریدم،کمد هم  عرضش ۱۲۰

چقدر مناسب

چ خوب عکسش میشه بفرسی؟ چیزی ک من انتخاب کردم ۲۸۰۰ بود مامانم کمتر میخاس هزینه کنه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

خوشکله مبارکت باشه . عکس تختت هم بفرس . ادرس اونجا هم بهم بده ی سر برم

تو خیابون داریوش پاساژ شعله زیر زمین قیمتهاش خیلی مناسبه

رفتم خیلیم گرون بود

2706