2726

من بعد از5سال فاصله گرفتن با درس به خاطر ازدواج وبچه دارشدن میخوام شروع کنم واسه کنکور 99بخونم،نهایت روزی 7ساعت میتونم بخونم،واین که واقعا صفرم،معدلم پایین بوده ودر حد پاسی وتک ماده میخوندم،به نظرتون با روزی 7ساعت تا کنکور 99اونم با منابع نظام قدیم چی میتونم قبول شم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام نه عزیزم

اها یه گروه کنکوری بچه ها نی نی سایت که کنکورمیخوان بدن عضوشند من به سال عضوشم تلم الان حذف کردم وگرنه لینکش بهت میدادم مشاورم تو اون گروه هس یه ده روز دیگ تلم دوباره نصب میکنم من نظام جدیدشرکت میکنم راحتتر

منم دودلم بخونم کنکوریابرم یه حرفه ای یادبگیرم.

من اگه بدونم میتونم پیراپزشکی هارو قبول شم با تمام توانم میخونم ولی فکر میکنم با این ساعت مطالعه وپایه ی ضعیف بعیده،معلمی هم خیلی خوبه که شرایط سنی داره دیگه به من نمیخوره

خب برای ۱۴۰۰بخون، نظام‌ جدید ، عجله ای ک نیست

من خیییییلی کتاب از نظام قدیم دارم و خیلی هزینه کردم 

ودیگه شوهرم پول پای کتابای نظام جدید نمیده

واحتمال داره کنکور1400تاثیرمعدل قطعی بشه که من معدلم افتضاحه همه ی درساروهم100بزنم پیراپزشکی هم قبول نمیشم دیگه

اها یه گروه کنکوری بچه ها نی نی سایت که کنکورمیخوان بدن عضوشند من به سال عضوشم تلم الان حذف کردم وگر ...

نظام جدید بهتره اگه مشکلی برای تهیه منابع نداشته باشی

2706