2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم🤐 چرا من خوشگل نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 32522 بازدید | 652 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
الان دیگه قیافه مهم نیس.خوش تیپی خوش لباسی شیک بودن مهمتر از خوشگلیه

بااحترام اصلا حرفتو قبول ندارم بنظر من قيافه حرف اولو ميزنه

من خودم كاهي اوقات مثل كلفتا ميرم بيرون ولي قيافم خوب شده مورد توجهم كاهيم احر تيب رو زدم ولي مثلا اونروز قيافم خوب نيست اصلا كسي بهم توجه نميكنه

ببخشيد قيمتش رو ميكي و ايا واقعا سفيد ميكنه اخه من كوجيكش رو خريدم 23تومن ولي اصلا سفيد نميكنه

والا اصن خاصیتش اینه ک سفیدکنه...ادمو عجیب سفیدمیکنه ها...حتی زنداییم‌دخترداییم اینام ک استفاده کردن صورت سفیـــــد بدنا تیره خخخخ

بزرگه ۱۷۵ تمن.ولی واسه یک سالی میبرتت  چون مث سنگ پاست اب نمیشه.بگو تالگو فرانسوی اصلا باشه جلدشم ابیه

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
والا اصن خاصیتش اینه ک سفیدکنه...ادمو عجیب سفیدمیکنه ها...حتی زنداییم‌دخترداییم اینام ک استفاده کردن ...

اينطوري باشه عاليه

اخه من دايره كوجيكش رو از ارايشكاه خريدم ادعا هم ميكرد كه اصله ولي اصلاااااا سغيد نميكنه

اينطوري باشه عاليه اخه من دايره كوجيكش رو از ارايشكاه خريدم ادعا هم ميكرد كه اصله ولي اصلاااااا سغي ...

میذاری روی پوستت بمونه؟ پنچ مین بمونه بعد بشور‌هرشبم بزن..شنیه؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
2706