2733
2739
عنوان

همسرم منو درک نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 110 پست
("آقا هستم") یه چیزایی هست که بهتر از نظر مخالف جواب بهشون داده بشه اما امیدوارم انجامش بدن🙏🙏🙏

دقیقا حرفای شوهرمو زدین 

من داییام هشتگردن سالی یکبار میریم ی شب میمونیم 

شوهرمم میاد میمونه باهام ی سال درمیون 

پرسیدم اذیت نیستی 

گفت نه 

انگار رفتیم مسافرت هتل گرفتیم خخخخخخ

دقیقا افکارتون مثل شوهرمه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
زن ذلیل ندیدم تاحالا  اما آدم درست دیدم که مشورت میکنه تو کاراش با خانم یا پشت خانم و میگیره

نه اینا از حد گذراندن..به حدی که مادر بزرگم میگه اگه شب باشه همه جا تاریک و سیاه عروس ام بگن الان روزه پسر ام میگن آره شما درست میگین روزه...حالا همه جا تاریک تاریک😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه چه جالب منم خوزستانیم 😍😎 داییت چند سالشه؟ اصالتا کجایی هستید؟شوشتری؟بختیاری؟عرب ؟دزفولی؟بهبها ...

دایام هندیجانین وااای😂😂😂اما بیشترسون الان ماهشهرن اینجا....فارسیم...جز تیره خاصی نیستیم...عجمیم

بله ساعت ۱۲ کلاس داشتم😀😀😀😀اما تعطیله  قبل ۱۲ میریم نذری جمع کنیم  من دیروز کامل نهار ...

قرار بود یه نرمافزار ریکاوری عکس و فیلم برام پرسجو کنی 

پیدا نشد؟

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
دقیقا حرفای شوهرمو زدین  من داییام هشتگردن سالی یکبار میریم ی شب میمونیم  شوهرمم میاد می ...

خب می تونید بهتر آدم محیط اطرافش و واسه خودش راحت تر کنه وقتی مجبوره به انجام کاری 

مثل ما تازه عقرب آمد تو اتاقمون رفتیم اتاق بغلی مجبور سدیم سرزمین دراز بکشیم 

اما گذاشتیمش به حساب اینکه خوش میگذره انگار دوران بچگیه😀👍

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
دایام هندیجانین وااای😂😂😂اما بیشترسون الان ماهشهرن اینجا....فارسیم...جز تیره خاصی نیستیم...عجمیم

آره هندیجانیا هم خیلی خوبن مثل بهبهانیان

خیلی خیلی خوبن

من دوست داشتم شوهر کنم به بهبهانیا اما خب باید میرفتم بهبهان منم نرفتم 

نگفتی داییت چند سالشه؟خواهرشوهرم ۲۸ یا ۲۹سالشه 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
نه اینا از حد گذراندن..به حدی که مادر بزرگم میگه اگه شب باشه همه جا تاریک و سیاه عروس ام بگن الان رو ...

😳😳😳😳 

کلا DNAبدنشون متفاوت واسه یه سرزمینای دیگس

آقا هستم🕵️‍♂️
قرار بود یه نرمافزار ریکاوری عکس و فیلم برام پرسجو کنی  پیدا نشد؟

اه شمایی؟

من انقدر تاپیک داشتم منظورم ریپلی هست گم کردم کجا بودی چرا الان صبح میرم تو اتاق خودم واست تو برگه نوشتم دقیقا میفرستمش یه پیام بفرستم در خواست ک اوکی بده واست بفرستم بعد لغو کن اگه میخوای 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706