2703
2553
عنوان

همسرم منو درک نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2246 بازدید | 110 پست
اول جواب عنوانت كدوم شوهر زنشو درك ميكنه؟؟؟؟؟؟؟

خدایی اینجوری نگید من تو ۲۲ سال زنگی یکبار هم نشده خانمم را به اجبار جایی حتی خونه پدر و مادر خودم ببرم یادم نمیاد

هروقت دوست نداشته جایی بیاد گفتم نیا یک بهونه ای میارم 

مثلا میگم حالش خوب نبود یا کار داشت و یا ...و تو این ۲۲ سال جوری رفتار کردم که هم خانمم راحت بوده و هم خانواده خانمم و خانواده خودم

عالی داییم گوش به فرمان...بخدا اگه بشینم تعریف کنم زنداییام چه کارایی که نکردن با خانواده شوهر...دهن ...

خب مهم اینه که داییت زندگیش خوبه

اگر راه باز بود برای حرف خانواده داییت الان زندگی نمیکردن باهم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب می تونید برید لباس بیارید از منزل و برگردید  یعنی طرف انقدر نزدیک ۷ روز باید حاضری بزنید؟ ...

والا منم حرفم همینه 

نه یکم کمکم میکنه نه درک میکنه 

حرفم میزنم میگه غرغر میکنی 

تازه هفتمش امروز تموم شد هرچی ب شدهرم گفتم امروز بریم گفت نه 

فردا کار داریم نمیدونم دیگه 

ینی عفونت گرفتم اینجا انقد لباسامو عوض نکردم من تقریبا هرروز باید دوش بگیرم

اینجا هم کسی ب فکر من نیس 

غذا ک نمیتونم بخورم حداقل ی سوپی چیزی برام درس کنن

توو خونه باشه 

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
خب مهم اینه که داییت زندگیش خوبه اگر راه باز بود برای حرف خانواده داییت الان زندگی نمیکردن باهم

نه دیگه اینهمه...که بتونن زناشون برادر رو از برادر پسر رو از خواهر و مادر جدا کنن...دیگه نه اینهمه...اینا یه مشت بی وجدان و خدا نشناسن 6تاهم هستن....

2720

من فقط موندم صاحب عزا چه جوری از مس مهمونها برمییاد اصلا کارشون خیلی بی معنیه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
خدایی اینجوری نگید من تو ۲۲ سال زنگی یکبار هم نشده خانمم را به اجبار جایی حتی خونه پدر و مادر خودم ب ...

خوش ب حال خانمتون

من فقط موندم صاحب عزا چه جوری از مس مهمونها برمییاد اصلا کارشون خیلی بی معنیه

خیلی 

بنده خدا شوهرش فوت شده 

داماداش هی دارن خرج هارو میدن 

حالا خانواذه شونم پر جمعیت 

اقوام نزدیک 150 نفر هستن 

2714
خیلی  بنده خدا شوهرش فوت شده  داماداش هی دارن خرج هارو میدن  حالا خانواذه شونم پر ...

به نظرم همسرت میخواد بیشتر پیش خانوادش بمونه یه جوری خودتو به غش و ضعف بزن دیگه زودتر خلاص شی

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
به نظرم همسرت میخواد بیشتر پیش خانوادش بمونه یه جوری خودتو به غش و ضعف بزن دیگه زودتر خلاص شی

اه ینی میشه

برم دیگه تا ی ماه نمیام اینجا

نه دیگه اینهمه...که بتونن زناشون برادر رو از برادر پسر رو از خواهر و مادر جدا کنن...دیگه نه اینهمه.. ...

شما که جاشون نبودید

تا مردی خودش دوست نداشته باشه ازخانواده اش ببره هیچکی نمیتونه کاری کنه

مثلا شوهر من نمیره خونه مامانش اینا میندازه گردن من 

یا روش نمیشه نه بگه میندازه گردن من

بعد میگه حوصلشونو ندارم خیلی فضولن و ایرادگیر و امر و نهی میکنن

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706