2726
عنوان

کمککک.دلدرد شدییید هفته 13 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 9044 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اول خیلی ریلکس باش ، ببین منم همیشه درد داشتم الانم که رفتم تو ماه ۹ جوری درد دارم که راست نمی ...

مرسیی عزیززم از راهنماییت.

فعلا همش رو تختم ولی تو همون حالت استراحتم خیلیی درد میکنه.فقط خدا رحم کنه بهم.اخه عین درد زایمان میمونه.انقباضی و شدید

مرسیی عزیززم از راهنماییت. فعلا همش رو تختم ولی تو همون حالت استراحتم خیلیی درد میکنه.فقط خدا رحم ک ...

قرص ایزوپرین بخور یه دونه ( البته نمیدونم واسه هفتت اوکی هست یا نه ولی من از هفته ۱۵ خوردم تا الان ، ضد سقط هست سریع هم انقباضات رو کم میکنه)

2728
الان درد مثل پریودی دارم و خیلی شدیده.یکدفعه درد میگره و بعد اروم میشم دوباره چند دقیقه بعد دوباره د ...

شاید تاریخ پریودیته ایجور شدی کم کم درست میشه برامنم میشد

برا خونه دار شدنم صلوات بفرستین😘❤❤
الان درد مثل پریودی دارم و خیلی شدیده.یکدفعه درد میگره و بعد اروم میشم دوباره چند دقیقه بعد دوباره د ...

عزیزم‌حتما پیگیرباش درسته تو بارداری ممکنه درد داشته باشی و نباید شدید باشه حتما حتما حتما یه بیمارستان پیدا کن سونو بده تا اگه خدای نکرده مشکلی هست سریع جلوشو بگیرن

سلام عزیزم  لطفا اگ مقدوره جواب بدین میدونم تایپیک مال گذشستس چی شد اون درداتون نی نی سالم ...

سلام عزیزم ببخشید الان پیامت رو دیدم.

بهتری؟

توروخدا خیلی مراقب باش

پروژسترون بزن.

من بچه ام خیلی پایین بود پروژسترون هم نزدم.

سقط شد متاسفانه

خیلی مراقب باش ولی استرس نگیر  من بچه ۱سال و نیم داشتم 

اصلا هم مراقبت نمیکردم.

سلام عزیزم ببخشید الان پیامت رو دیدم. بهتری؟ توروخدا خیلی مراقب باش پروژسترون بزن. من بچه ام خیل ...

سلام عزیزم اره بهتر شدم

من غربالگری مو انجام دادم گفتن همه چیش خوبه

جای بچه هم خوبه 

بیشتر هم استراحت میکنم

ممنون ک جواب دادی

راستی موقعی ک سقط شد نی نی رو دیدی با چش خودت نترسیدی؟

عزیزم واسم دعا کن بمونه برام خودم ک خیلی مواظبشم

لایک نکن خیرشو ببینی
سلام عزیزم اره بهتر شدم من غربالگری مو انجام دادم گفتن همه چیش خوبه جای بچه هم خوبه  بیشتر ه ...

خداروشکر ایشالله که به سلامتی زایمان میکنی

اصلا هم به سقط و اینا فکر نکن.

اره یه لحظه افتاد دیدم ولی دیگه نذاشتن ببینم.

من سر دخترمم یکم خونریزی افتادم ولی بعد یه مدت استراحت و مراقبت انقدر جاش سفت شده بود که همه کاری میکردم.