2737
2739
عنوان

کیا بیدارن؟ من از فکر و خیال بیدار شدم 😔 بیاین برام دعا کنین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چن باری خودم گفتم گه گاه  ولی موضوعی نیست ک من بخوام بگم وقتی من اونجا نبودم و چیزی بگم با ...

خودت حلش کنی بهتره. 

مردها غرورشون همه چیزشونه.

مراقب باش روشون به هم باز نشه.

من نپی دونم چیه مسئلتون. 

کلی گفتم. 

شاید استثنا باشه

2731
من فقط جیغ میزنم خیلی درد دارم نوکش کاملا کنده شده

من وقتی پسرم کوچیک بود اینجوری شدم هر کاری کردم خوب نمیشد یه بار خوندم ک از خود شیر بمالین روی سینه یعنی مداخیسش کن با شیر خیلی خوبه .من انجام دادم واقعا خوب بود

بچه ها اینایی ک با وقیح میحرفن فازشون چیه

کو وقیح

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
من وقتی پسرم کوچیک بود اینجوری شدم هر کاری کردم خوب نمیشد یه بار خوندم ک از خود شیر بمالین روی سینه ...

این کارم کردم خوب نمیشه حس میکنم عفونت کرده دیگه زخماش سینم خیلی درد داره و تیررمیکشع

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2738
تاپیک وقبح و دوستان ترکید

هخخخخ من هیچوقت نمیرسم

خودت حلش کنی بهتره.  مردها غرورشون همه چیزشونه. مراقب باش روشون به هم باز نشه. من نپی دونم چ ...

نه آخه میدونی من چون اونجا نبودم نمیتونم بگم 

یه سری تذکرات کوچیکه که اگه بابام بگه بهتره من بگم میگه تو نمیدونی که ، یا میگه مردا فرق دارن مثلا 

بعد اصلا راجع به ما دوتا یا چیزی بین ما نیست راجع به خودشه

سینم درد میکنه از درد اون بیدارم پسرمم شیرخورد ولی دردش غیر قابل توصیفه تیر میکشه

قرص گابرگولین بخر بنداز  دوتا بهت میده یکی امروز بندا یکی هفته بعد شنبه کامل خشک میشه دردشم میگیره  برگ کلم خنک بزار رو سینت و محکم با شال ببند دیدی برگه گرم شد دوباره بزار سه چهار روز تکرار کن   چای مریم گلی هم دم کن بخور

2706