2733
2734

حوصله ندارم کامل توضیح بدم فقط اینکه بابام فرداشب قراره راجع به یه چیزی با نامزدم جدی حرف بزنه 

که نمیدونم چی میشه یا بیخیاله و نادیده میگیره 

یا واسش مهم هست و بهش توجه میکنه و واسه نگه داشتن من اونا رو رعایت میکنه

بخاطر همینا از خواب بیدار شدم ساعت ۵

تو رو خدا همه تون برام دعا کنید همه چیز درست بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از دندون درد بیدار شدم 😢

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

سینم درد میکنه از درد اون بیدارم پسرمم شیرخورد ولی دردش غیر قابل توصیفه تیر میکشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2738
ممنون عزیزم حتما میخونم 😘

عزیزم انشالله ک اروم میشی❤

منم منتظر یه خبر از عشقمم بیدار شدم😔❤

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
اوه اوه از اونا ک با مکیدن شیر جون ادم بالا میاد

من فقط جیغ میزنم خیلی درد دارم نوکش کاملا کنده شده

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2706