2726
عنوان

راهنمایی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 33 پست
توهم هرروز زنگ بزن بگو سرت میاد تو حداقل شوهر داری پشت داری سر دخترات میاد آه خواهر میگیردت.مادر تو ...

بخدا اینارو خیلی بهش میگم انگار اصلا از هیچییییییی نمیترسه اصلا نمیدونم چرا انقدر جسوره

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش می شد ببرینش روان پزشک،حتما خودش هم خیلی اذیت میشه،دارو آرومتر و رفتاراش رو کنترل شده تر میکنه

اون انقدر خودشو بالا میدونه بخدا باعث شد من و خواهر کوچیکم مدتها قرص اضطراب و ترس بخوریم و اون همش میگه شما دیونه این

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2728
گفتم شاید همشهری باشیم و یه کیس ازدواج معرفی کنم  ولی متاسفانه فرسنگ ها فاصله هست  ایشال ...

جدی؟شما کدوم شهرین؟من الان خونه خودم تهرانه.خواهرام اونجان

با این حساب تنها راه قطع ارتباطه،خواهرت کوچیکت هم ایشالا مستقل بشه

انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم

بخدا مامانم رو اتفاقا من خیلی بهش میرسیدم خودم همیشه میبردم دکتری جایی بخدا یه بار عمل داشت از بسن ا ...

سلام از لحاظ مالی کمک خواهرت کن جدا بشه از خواهرت وگرنه ممکنه یه روزی خدایی نکرده بلائی سریکیشون بیاد 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
بخدا کامل درکت میکنم.منم میگم مشکلات اون مامانمو مریض میکرد خیلی نفهمه.من هیچ چرا خواهر کوچیکمو داره ...

یه بار باید کتک حسابی بخوره ،تا حدش رو بفهمه

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
سلام از لحاظ مالی کمک خواهرت کن جدا بشه از خواهرت وگرنه ممکنه یه روزی خدایی نکرده بلائی سریکیشون بیا ...

خیلی دلم میخواد بتونم دارم تلاشمو میکنم بهترین راه همینه

2706