2726

سلام من بارداری دوممه چون کمک دست ندارم و دکتر گفته اورژانس هستم باید بخوابم اینام اومدن همش با داداشم دعوا میکنن از اون ورم دایی آم امروز تصویری زنگ زده به پدر شوهر من توهین میکنه بعد منم ناراحت شدم به مامانم که چرا جوابشو ندادی برگشته با من دعوا میکنه از اون ورم داداشم با انگشت محکم زد به بیمه پسرم مثلا شوخی میکنه پسرمم دردش گرفت منم گفتم فردا حتما برین نمیخوام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی حساسی کارت هم زشت بود بهشون گفتی برین 

نه عزیزم من حساس نیستم شما خوشت میاد به بیضه های بچه ات محکم بزنن اونم بچه باشه دردش بگیره یا برکردن به به شوهرت و خانوادش توهین کنن شوهرت بشنوه وای هیچی نگه 

متاسفانه خانواده منم خیلی بی ملاحظه هستن و کامل درکت می کنم. سر این بچه دومم یک ماه استراحتذمطلق بود ...

شماها نمی دونین من براشون چه ها که نکردم آخرش جوابم اینه

نه عزیزم من حساس نیستم شما خوشت میاد به بیضه های بچه ات محکم بزنن اونم بچه باشه دردش بگیره یا برکردن ...

اولن پسر ندارم  دومن اگر من از اول مجال داده باشم به کسی میخاد برادرم باشه یا هرکسی صد در صد اون طرف به خودش اجازه میده این کار بکنه سومن اینجا خودت مجال دادی رک بهش بگو دوست ندارم اینطور شوخی های با پسرم بکنی یا بهش بگی فقط مامان باشه پیشم 

خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

منم چند روز شوهرم ماموریت بود بچم کوچیک بود مادرشوهرم اصرار اصرار که دخترمو میفرستم پیشت تنها نباشی شبا نترسی هزار بار گفتم من نمیترسم نمیخواد بیاد ولی گوش نداد و اومد حالا خواهر شوهر من بیست سالش بود اومد رفت تو اتاق پشت لپ تاپ به فیلم دیدن یا باموبایلش زنگ میزد با دوست پسرش حرف میزد بعد هر چند ساعت منو صدا میزد برام چایی بیار برام غذا بیار تا بچم میخوابید میومد با من حرف میزد چرت و پرت میگفت نمیذاشت بخوابم تا بچم بیدار میشد میرفت تو اتاق درو میبست به بچم میگفت سر و صدا نکنی میخوام بخوابم بچمم پشت دراتاق اون عن خانم مینشست به گریه کردن که عمه بیا عمه بیا وایییییییی سه روز این بساط بود زنگ زدم به شوهرم گفتم بهش بگو بره نگفت آخر سر خودم پاشدم وسیله جمع کردم گفتم دارم میرم خونه بابام گفت هستم تابرگردی گفتم نه شب میمونم خلاصه شرشو کم کرد 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
اولن پسر ندارم  دومن اگر من از اول مجال داده باشم به کسی میخاد برادرم باشه یا هرکسی صد در ...

من صدبار با تشر، زبان خوش، دعوا، منطق و هزار روش دیگه ب بابام گفتم لب بچمو بوس نکنین ولی هنوز بعد دوسال نتونستم مانع بشم

2706