2737
2734
عنوان

اونایی که باردار نمیشن بیان.یه روش تازه

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 59 پست
رفته بودم نمازبخونم حسااااااابی دعات کردم

واییییی چقدر مهربونی ممنونم ازت😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت خواهری خوبم،،😘😘😘😘😘انشاءالله بزودی همه چی حل میشه، ب یادتم

مرسی که به یادم میمونی چون این روزا از یاد همه رفتم.ممنونم بابت حرفات ودعاهات مرسی آجی گلم😙😙😙😙😙😙

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
من که شوهرمم مشکل داره چی؟همش دو درصدش سالمه...خودمم از بس آممول تحریک وآی وی اف کردم ذخیره ام اونده ...

قربونت برم عزیزم دستورو باید هردوتون کامل انجام بدین مو به مو شوهرتم باید انجام بده.ولی اگه همکاری نکرد کپسول از عطاری بخر وسیاهدانه رو بریز توی کپسول ها وبهش بده 

قربونت برم عزیزم دستورو باید هردوتون کامل انجام بدین مو به مو شوهرتم باید انجام بده.ولی اگه همکاری ن ...

نه شوهرم عشق بچه اس زهر مارم بدم میخوره بخاطر بچه اما فقط بامن لجبازی میکنه 

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
نه شوهرم عشق بچه اس زهر مارم بدم میخوره بخاطر بچه اما فقط بامن لجبازی میکنه 

خوبه پس خداروشکر فقط یادت نره گلم هیچ دارویی نباید بخورید هردوتون و۱۰روز قبل از پریود بعدیت باید دستور رو قطع کنی

2738
عزیزم من الان ۱۸روزه که شروع کردم ولی اقدام نکردم انشاللع که همه ی منتظرا از جمله شما باردار بشین

ممنون عزیزم حتما انجام میدم امام حسین یار ویاورت...تو رو خدا برای آرامش دلم وزندگیم دعا کن

خوبه پس خداروشکر فقط یادت نره گلم هیچ دارویی نباید بخورید هردوتون و۱۰روز قبل از پریود بعدیت باید دست ...

حتما انجام میدم گلی چشم...ولی من پریودیهام ۲۵روزه اس یعنی روز ۱۵دارو رو قطع کنم؟بعضی روزام ۲۸روزه

ممنون عزیزم حتما انجام میدم امام حسین یار ویاورت...تو رو خدا برای آرامش دلم وزندگیم دعا کن

ممنونم مهربون چشم حتما اگه پیش خدا کسی باشم حتما

حتما انجام میدم گلی چشم...ولی من پریودیهام ۲۵روزه اس یعنی روز ۱۵دارو رو قطع کنم؟بعضی روزام ۲۸روزه

اره عزیزم درسته

2706