2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منظورتون قرص اورژانسیه ؟ یا میخواین در طول ماه کلا قرص جلوگیری بخورین ؟

نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگه بعد اون شب اصلا قرص نخوردم

کاربری سال ۹۷پاک شده 
2456
نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگ ...

عزیزم بعده رابطه  ، حداکثر 4 بار در سال فرصت دارین قرص اورژانسی ( لوونرژسترول) درست بعد از رابطه دوتا همزمان بخورین. تا 72 ساعت بعدشم میتونین بخورین. اما هرچه زودتر بخورین بهتره.

ولی اکه با ال دی میخواین جلوگیری کنین سریع ،  باید 4 تا ال دی بعد از رابطه بخورین.  و 4 تا 12 ساعت بعدش.  همین کافیه.

سلام. فریناز هستم. این اکانت دست صاحب قبلیش (ماما 73) نیست.
نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگ ...

عزیزم با یه بار قرص خوردن اثر نمیکنه که اون قرص اورژانسی هست قرص ال دی از روز ۵ پریود هر شب سر ساعت معین باید یه قرص بخوری تا ۲۱ روز  بعدش ۷ روز قطع میکنی پریود میشی بعد دوباره همون جوری شروع میکنی ماه اول مصرف هم اثر نداره امکان ه حامله هست باید ماه اول در کنارش یه روش دیگه هم باشه

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

خب عزیزم شما باید اورژانسی میخوردی ال دی به کارت نمیاد که😐

ال دی رو باید هر ماه از روز 5 پریودت بخوری تا 21 تا دونه تموم بشه 

وقتی رابطه ی بدون پیشگیری داشتی بعدش فقط اورژانسی باید خورد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2714

اشتباه خوردی خو

بعد رابطه بدون جلوگیری باید اورژانسی بخوری

روش استفاده ال دی از شب اول یا سوم یا پنج پریودی شروع میکنی شبی یکی میخوری دو هفته اول باید روش جلوگیری دیگه داشته باشین تا ۲۱روز بعد ک قرصا تموم شد ی هفته استراحت از شب هشتم باید دوبارع شروع کنین

همسرم دلیل من است. 💜🌱

بابد اورژانسی میخوردی فردا صبح برو داروخونه همین ک گفتی اینجا به دکتر بگو راهنماییت میکنه

اما اگه از لحاظ فشار خون و چربی خون مشکلی ندارین ، میتونین کلا در طول ماه ال دی بخورین. ب اینصورت که از شب سوم قاعدگی تا 21 شب بعدش  ، شبی سک دونه ال دی بخورین.  بعد از 21 شب بسته ی قرص تموم میشه. و بمدت 1 هفته باید قطع کنین. توی این یک هفته پریود میشین. هر وقت پریود شدین ، باز از روز سوم دوباره ال دی شروع کنین. 

ماه اول  ،  یک هفته بعد از مصرف قرص باید از ک.اندوم هم استفاده کنین برای احتیاط بیشتر. ولی به بعدش دیگه نیاز نیست. 

هر 3 ماه که ال دی استفاده کردین  باید آزمایش بدین و از لحاظ چربی و... بررسی شین. چون این قرصا عوارض داره

الان برم بخرم قرص ارژانسی بخرم بخورم تاثیر داره

الان 😐دکتر داروخانه هم میگه خانم این وقت شب لازم بود اخه رابطه می گرفتین میخوابیدن😟

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بعد از رابطه حداکثر  تا 72 ساعت فرصت دارین قرص اورژانسی بخورین.  فردا صبح حتما  دوتا قرص 0.75 میلی گرمی  اورژانسی  همزمان بخورین. یا یدونه 1/5 میلی گرمی.

2706