1464
1411
سلام منظورتون قرص اورژانسیه ؟ یا میخواین در طول ماه کلا قرص جلوگیری بخورین ؟

نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگه بعد اون شب اصلا قرص نخوردم

کاربری سال ۹۷پاک شده 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473
نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگ ...

عزیزم بعده رابطه  ، حداکثر 4 بار در سال فرصت دارین قرص اورژانسی ( لوونرژسترول) درست بعد از رابطه دوتا همزمان بخورین. تا 72 ساعت بعدشم میتونین بخورین. اما هرچه زودتر بخورین بهتره.

ولی اکه با ال دی میخواین جلوگیری کنین سریع ،  باید 4 تا ال دی بعد از رابطه بخورین.  و 4 تا 12 ساعت بعدش.  همین کافیه.

سلام. فریناز هستم. این اکانت دست صاحب قبلیش (ماما 73) نیست.
نه من دو شب پیش رابطه بدون جلوگیری داشتم بعدش قرص LDخوردم میخوام بدونم باید تا چند روز بخورم آخه دیگ ...

عزیزم با یه بار قرص خوردن اثر نمیکنه که اون قرص اورژانسی هست قرص ال دی از روز ۵ پریود هر شب سر ساعت معین باید یه قرص بخوری تا ۲۱ روز  بعدش ۷ روز قطع میکنی پریود میشی بعد دوباره همون جوری شروع میکنی ماه اول مصرف هم اثر نداره امکان ه حامله هست باید ماه اول در کنارش یه روش دیگه هم باشه

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

خب عزیزم شما باید اورژانسی میخوردی ال دی به کارت نمیاد که😐

ال دی رو باید هر ماه از روز 5 پریودت بخوری تا 21 تا دونه تموم بشه 

وقتی رابطه ی بدون پیشگیری داشتی بعدش فقط اورژانسی باید خورد

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔

اشتباه خوردی خو

بعد رابطه بدون جلوگیری باید اورژانسی بخوری

روش استفاده ال دی از شب اول یا سوم یا پنج پریودی شروع میکنی شبی یکی میخوری دو هفته اول باید روش جلوگیری دیگه داشته باشین تا ۲۱روز بعد ک قرصا تموم شد ی هفته استراحت از شب هشتم باید دوبارع شروع کنین

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

بابد اورژانسی میخوردی فردا صبح برو داروخونه همین ک گفتی اینجا به دکتر بگو راهنماییت میکنه

1444

اما اگه از لحاظ فشار خون و چربی خون مشکلی ندارین ، میتونین کلا در طول ماه ال دی بخورین. ب اینصورت که از شب سوم قاعدگی تا 21 شب بعدش  ، شبی سک دونه ال دی بخورین.  بعد از 21 شب بسته ی قرص تموم میشه. و بمدت 1 هفته باید قطع کنین. توی این یک هفته پریود میشین. هر وقت پریود شدین ، باز از روز سوم دوباره ال دی شروع کنین. 

ماه اول  ،  یک هفته بعد از مصرف قرص باید از ک.اندوم هم استفاده کنین برای احتیاط بیشتر. ولی به بعدش دیگه نیاز نیست. 

هر 3 ماه که ال دی استفاده کردین  باید آزمایش بدین و از لحاظ چربی و... بررسی شین. چون این قرصا عوارض داره

الان برم بخرم قرص ارژانسی بخرم بخورم تاثیر داره

الان 😐دکتر داروخانه هم میگه خانم این وقت شب لازم بود اخه رابطه می گرفتین میخوابیدن😟

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

بعد از رابطه حداکثر  تا 72 ساعت فرصت دارین قرص اورژانسی بخورین.  فردا صبح حتما  دوتا قرص 0.75 میلی گرمی  اورژانسی  همزمان بخورین. یا یدونه 1/5 میلی گرمی.

1474

اگرم الان موقعیتشو دارین بخرین که چه بهتر.  به متصدی داروخونه ربطی نداره شما چه ساعتی از شبانه روز  این قرص رو احتیاج دارین . بفکر خودتون باشین فقط

الان 😐دکتر داروخانه هم میگه خانم این وقت شب لازم بود اخه رابطه می گرفتین میخوابیدن😟

وا خو رابطه همون واسه شبه دیگه

گروه ابی ❄❄❄❄وزن شروع ۶۴ 😩😩😩 وزن فعلی ۶۴ 😑😑😑وزن هدف ۵۵😊😊😊
وا خو رابطه همون واسه شبه دیگه

بله نه واسه ۳ شب حداقل قرص دیگه ساعت ۳ شب نمیرن بخرن😑

اصلا قرص دیگه چیه ولی رابطه ساعت نداره من شده ساعت ۵ صبح تز خواب بیدار شدم و رابطه داشتم

گروه ابی ❄❄❄❄وزن شروع ۶۴ 😩😩😩 وزن فعلی ۶۴ 😑😑😑وزن هدف ۵۵😊😊😊

آدم بخاطر دیگران و حرف بقیه زندگی نمیکنه که 😐 اینجور وقتا  باید بفکر خودت باشی .  نه اینکه متصدی داروخونه چی بگه و چی تو ذهنش بیاد و چی فکر کنه اون لحظه 😕😐😑😕  

1331