2737
2734

بچه ها بیاین هرکسی کارهای ساده و کم هزینه ی خونگی رو که بلده یا شنیده دربارش ، برای بهتر شدن پوست باهم به اشتراک بذاریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط خواب و نداشتن استرس....داروی پوستن اینا

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2731

اول خودم

الوئه ورا خیلی خوبه

سفیده ی تخم مرغ رو شنیده برای منافذ ولی برای خودم اصلا خوب نبود

پودر جوانه ی گندم هم با ماست قاطی کنید خیلی پوست رو سر حال میکنه ولی بوی خیلی بدی داره

من مجرد بودم اصن توجه نمیگردم

نامزد کردم توجه گردم ک ای وااای چقد لک و جای جوش روی کمرو سینم داره

ینی جوری بود ک دوستام میگفتن حالاشوهرت چیکار‌میکنه شاید بدش بیاد

ولی حالا دیگ هیچی نیس هیچیا

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

ماسک ماست و نشاسته قشنگ پوستو سفت میکنه خیلی باحاله

یه ق ماست یه ق نشاسته، خمیری میشه میمالی رو پوست بعد از ۲۰ مین با اب ولرم رو به خنک میشوری

اگه پوستتون خشکه ماست پرچرب بذارین اگه نه کم چرب

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

ماسک الوئه ورا

ماسک ماست

ماسک خیار

کلا میوه ای ک میخوری یذرشم‌پوره کن بمال رو صورتت من این کارو میکردم آنقدر پوسم شفاف و صاف بود بدون لک و جوش و روشن 

دی.گه گذاشتم کنار الان نابود شده پوستم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706