2726
عنوان

شما بودين ميموندين يا جدا ميشدين

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه الان همه ی مردا خیانت میکنن ذاتشون اینحوریه دست خودشون نیست ی سریا اونقد مارموزن کسی متوحه نمیشه ...

این چه حرفیه آخه اینا حرفای زنای خیانت دیدس واسه آرامش دادن به خودشون

شما بابات داداشات و فامیلاتون همه خیانت کردن و میکنن؟

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
این چه حرفیه آخه اینا حرفای زنای خیانت دیدس واسه آرامش دادن به خودشون شما بابات داداشات و فامیلاتون ...

باشه مردای دور و بر شما امام زادن، همه خیانتکارا فامیلای منن

و خدایی که بشدت کافیست😍
من خودم پسرم و بدون تردید میگم اشتباه میکنید.ذات همه مردا بد نیست. یکی دو نفر رو به همه نسبت ندید

شما هم اگه خیانت نکردین در آینده خواهین کرد لابد زمان و موقعیتشو نداشتین😁

و خدایی که بشدت کافیست😍
باشه مردای دور و بر شما امام زادن، همه خیانتکارا فامیلای منن

عججججب حرف خودته 

من گفتم همه مردا خیانت میکنن؟؟؟

قبل اینکه یه حرف کلیشه ایو تکرار کنید فکر کنید روش که دارید در مورد همه مردا نظر میدین که اقوام درجه یک ام جزوشن

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

والا ادم نمیدونه چی بگه.از یه طرف مردی که مدام خیانت میکنه ممکنه هزار جور مریضی بگیره از تبخال تناسلی و اچ ای وی و .... بعد به زن بدبختش هم منتقل کنه و اینجا واقعا مسئله سلامتی به همه ی پول و رفاه دنیا میارزه. از اون طرف اکثر مردا یه بار خیانت رو میکنن مهم اینه که تکرار نشه که اگه تکرار بشه دیگه همون بحث انتقال مریضی پیش میاد. 

عججججب حرف خودته  من گفتم همه مردا خیانت میکنن؟؟؟ قبل اینکه یه حرف کلیشه ایو تکرار کنید فکر ک ...

بله من همه مردارو گفتم، مطمعنم همشون در زمان و موقعیتش خیانت کردن و میکنن 

هرکی میگه شوهرم اله یا داداشم بله مثل کپک سرشو کرده زیر برف و از هیچی خبر نداره که اینو میگه

و خدایی که بشدت کافیست😍
2706