2703
2553

اصلا نا ندارم شرح بدم فقط بدونین اگه ببینه من سلام میکنم خواهرش صورتشو میکنه اونور با اکراه دست میده یا ما میریم از اتاق بیرون نمیاد من شکایت کنم میگه مگه خواهر گلم چیکار کرده؟همسن همیم ولی شوهرم همیشه جلو من ازون سوال میکنه راجب همه چی میگه اون بهتر میفهمه از تو

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خواهر گلش😒اون خاره نه گل

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2714
هیچوقت شکایتشو به شوهرت نکن،سیاست داشته باش

صحییییح

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

خودتو بگیر. ضعف نشون نده. پیش شوهرت مستقیم و غیرمستقیم از مزایا و محاسنت تعریف کن. خلاصه جوری واسه شوهرت مغرور و دلبر شو که فکر کنه زنش یه طلای نااااابه

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

ازبدی اون پیش شوهرت نگو نذارنقطه ضعفت بدونه 

روی اعصابت راه بره

احتمالا خواهرشم یک چیزایی فهمیده که بی محلی میکنه به شما

بله 

واسه من ۱۶ سال بزرگتره.شوهر و بچه داره.تو عقد که مثه ساعت شوهرمو کنترل میکرد.بعد عروسی هم هم همین وضع.شوهرم غلام حلقه به گوش و حرف گوش کن اونور.ولی خب دو سالی هست بچه دارشدیم .بهتر شده.نمیدونم این مورد تاثیر داشته یا اینکه یه دفعه کلی کوچکتر از خودش تو فامیل ازدکاج کردن و میبینه چه جور با زناشون اوکی هستن.ولی خب حدود ۸۰ درصد بهتر شده

2706